Szerintetek volt ovu a hő alapján? És ha igen mikor lehetett ? Volt már baba ilyesmi hőgörbéből valakinek?

Figyelt kérdés
A hőgörbe bejelölte az ovut szerintetek jót jelölt be ? Nem nagyon értem este kicsit fajdogalt a hasam itt-ott(még az se lehet szinte mondani hogy fájt) mára le esett a hőm de semmi jele hogy megjönne más esetleg volt már így? Ha jól számolom és ahol behuzta a ábra az ovut akkor most vagyok 11 dpo-n?🙂 [link]

2020. szept. 21. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés az info ahhoz, hogy ezt megállapíthassuk. Általánosságban viszont az ilyen hosszú ciklusokban jellemzően nincs peteérés. Ezzel mindenképpen, nagyon gyorsan orvoshoz fordulnék.
2020. szept. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Járok rendszeresen 2 hete voltam akkor mondta nem add gyógyszert hogy megjöjjön mert lát 2 db tüszőt is .. naa meg nagyon remenykedem elegge ra vagyok gorcsolve sajnos :(
2020. szept. 21. 12:08
 3/8 anonim ***** válasza:
És nem vizsgálja ki, hogy mi miatt ilyen hosszú? Kezelés esetleg?
2020. szept. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De Pcos de kulonosebben nem kuldott sehova sem csak hormonpanelt nezett januarban hagytam abba a fogamzasgatlot. Azota ez lenne az elso menstruaciom ami normalis es nem gyogyszerrel lenne meghozva
2020. szept. 21. 12:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon nem jó, és az orvosod sincs a helyzet magaslatán. Endokrinológus? Cukorterhelés?
2020. szept. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Semmi az ég világon elmentem a háziorvoshoz hogy szeretnék cukorterhelést azt mondta hogy elküld eloszor ehgyomri cukrot nezni az jo lett es szerinte nincs szukseg igy cukorterhelesre. Endokrinologushoz pedig magamtol kertem beutalot mert senki nem akar sehova kuldeni hozza tennem a nogyogyasz is elvileg egy jo orvos es magan alapon jarok hozza .. es csak varok varok..ugyhogy elgondolkozom hogy orvost kene valtanom :(
2020. szept. 21. 12:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó ötlet a véltés. Endokrinológus mindenképpen kelleni fog. Sajnos azonban ők sincsenek a helyzet magaslatán, így a babára várók kb 5-10 orvoshoz járnak, országszerte. Olvasgass utána, ha nem akarod az időt húzni, nagyon nem mindegy kihez mész. Kicsit sajnos ki kell tanulni a szakmát, más nem fog a problémád után menni.
2020. szept. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen igyekszem köszönöm a tanácsod 🙂
2020. szept. 21. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!