Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszemináció alatt lévő...

Inszemináció alatt lévő nők,volt aki cigizett előtte?,de a siker érdekében egyre lejjebb csökkentette,de attól még cigizett?

Figyelt kérdés
Már a stimulálásnál tartok,de elszívok egy nap 9-10 szálat,persze ha sikerülne ezt is szeretném elhagyni,na de addig nem befolyásolja a sikert? Volt valaki aki cigizett inszem alatt?

2020. jún. 6. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
De, befolyásolja. Napi 9-10 szálat nem fogsz tudni siker esetén sem egyik napról a másikra letenni. Jó lenne, ha ezen is tudnál csökkenteni már most.
2020. jún. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben,már amúgyis büntudattal gyújtottam rá,nem is esett jól,hiába még nem vagyok babás.:) Köszönöm azért a fenékbr billentést!Ez kellett!!😁
2020. jún. 6. 10:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy nem sértődtél meg :) Sok sikert! Írd majd meg, hogy sikerült e :)
2020. jún. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben,majd megírom,Hétfőn megyek Uh-rá és vérvételre!😌
2020. jún. 6. 11:54
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én dohányoztam az inszem előtt, tehát amíg simán próbálkoztunk még cigiztem. Aztán ahogy egyre több idő telt el sikertelenül, úgy éreztem, hogy közrejátszhat abban h nem sikerül. Amikor utoljára megjött, aznap elszivtam még egy cigit, aztán az inszem hónapjában már nem. Nyilván nem emiatt, de összejött. Azóta sem cigiztem, pedig már 4 éve ennek. Drukkolok neked, tudom, hogy nem egyszerű, de gondolj arra, hogy milyen csodálatos dolog vár rád! Ezért megéri lemondani a cigiről!
2020. jún. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bíztatást!😘
2020. jún. 8. 02:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!