Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Haspuffadás, kicsi mellfájdalo...

Haspuffadás, kicsi mellfájdalom, mintha +jönne érzés. Lehet baba a dologban?

Figyelt kérdés
Ez az első gy.szer mentes hónapom.4.én volt pé.m 1ütt is voltunk a férjemmel.Kedden kell +jönnie.Mikor csin.tesztet?Lehet baba az első hó.ban?
2008. nov. 13. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Szia! Lehet de nem ajánlatos!Gyógyszer után legalább 3.hónapot ajánlatos várni!Hogy kitisztuljon a szervezetedből!
2008. nov. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egy cipöben járunk,3-án volt pe-sem hétföre nem várom.Nálam is van mellérzékenység,néha szúróan belehasogat,ma éreztem menses szerű görcsöket,a höm ma 37.4 volt.Gyakran érzem hogy fázom.Én a második gyermekemmel úgy estem teherbe mint te és a védönöm azt mondta ha lett volna bennem tabi nem eshettem volna teherbe mert a szervezetem nem engedte volna.Egészséges gyönyörű gyermekem szűletett,gyógyszer után vok most is 1 hónappal mint te.Tesztet hétfön csinálhatsz.Sok sikert és egészséget.Judit
2008. nov. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét kislányom az első hónapban összehött,a hogy abbahagytam a tabit. Most nem tudom, hogy miért, de vártam pár hónapot és most nem jön össze harmadikra. Ezek a tabik már nem ártalmasak! Szorítok neked, remélem baba van!
2008. nov. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem is tudom hol ovastam hogy tabi után 3 hónapig nagyon jó esélyekkel lehet baba,aztán pedig nem várható csak fél vagy egy év alatt.az elsö 3 hónapban lehet sok extra peteérés mert a petefészkek nem térnek még az idö alatt észhez.
2008. nov. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Nagyon rendesek vagytok!Én is szorítok mindenkiknek!
2008. nov. 14. 10:12
 6/7 anonim ***** válasza:
sziajudit vagyok akivel egy cipöben jársz,18-ra vártam a mensit már nem birtam ki és megvettem ma a tesztet,és halvány pozitiv lett,ugyhogy te is csinálhatsz.nekem sikerült :):):)
2008. nov. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia Judit!GRATULÁLOK!Biztos csodás érzés!Hát én is gondolkodtam a teszten.Ha csin.leírom az eredményt!Szoríts,kérlek!Ha nem tul nagy pofátlanság megadhatnád az e-mail címed és tudánk értekezni!Még1szer gratula és vigyázz magatokra!
2008. nov. 14. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!