Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha elmegyek vérvételre ott...

Ha elmegyek vérvételre ott nem csak azt tudják meg mondani hogy terhes vagyok -e hanem azt is ha valami baj van?

Figyelt kérdés
vagy szoljak hogy valamit meg akarok nézetni?
2008. nov. 13. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Először is a nőgygyógyászoddal beszéld meg. Kérj egy teljes vérképet, és egy teljes hormontükröt. A ciklus 2-ik napján és a mensi előtt 7 nappal kell menni. A két eredményt összehasonlítva meg lehet állapítani van-e valami baj.

Pajzsmirigyedet is kérd hogy nézze meg.

2008. nov. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A vérvételhez beutaló kell, tehát menj el a nődokidhoz, és megbeszélitek mire lesz szükség. De való igaz, hogy úgy hamarabb megmondják, ha babát vársz, mint ahogy a vizeletes teszt kimutatná, de csak pár nap a különbség! Hormonos vizsgálattal egyéb probléma is felderíthető, de az sajnos általában több idő, és gyakran több vizsgálat is kell hozzá! Van valami, ami nem stimmel? Ha gyanakodnál valamire, érdemes megosztani az orvosoddal!
2008. nov. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szerintem az én orvosom egy kicsiz hibás ugy kell belölle mindent ki húzni!nem mond semmit hogy mit csinálhatnék!tegnap voltam nála mondtam vizsgáljon meg ultra hanggal erre kenetet vett elkérte a pénzt mert magán doki aztán mondta hogy akkor végeztünk!cserélni kéne nem?mármint dokit!vagy?
2008. nov. 13. 20:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben azonnal lecserélném!!!!
2008. nov. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a ver mindent kimutat
2008. nov. 14. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!