Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha már több mint egy éve nem...

Ha már több mint egy éve nem jön össze a baba akkor illene dokihoz menni? Hogy megy? Elmegyek, elmondom mi van, és kiír beutalót vérvételre, vagy hova elsőnek?

Figyelt kérdés

Ma már nagyon kivoltam mikor megjött, már nagyon vágyunk babára.

Szóval elmegyek, mit mondjak, hogy működik?Gondolom vérvételre elküld, ugye?

Amúgy ez ingyenes?Magam után fizetem a TB-t.A dokinak persze fizetek a rendelésen.


2009. dec. 22. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen egyszerű. Elmész nőgyógyászhoz, elmondod, majd ő tudja, hogy mi lesz a köv.lépés. Szerintem viszont a párodat is ki kell vizsgáltatni, mert lehet, hogy ott (is)van gond.
2009. dec. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi a férjemmel mentünk el először andrológiai vizsgálatra, mert azt hitte vele van a baj. Meg dicsértek a nőgyógyászaton mert ez már kilőve jöhet a többi vizsgálat, rajtam. És meg is találták, de még nem sikerült a baba. Gyanakszik még az orvosom valamire a következő ez lesz. Menj minél hamarabb, én 6 hónap után azt hazudtam, hogy egy éve nem jön a baba. Neked ajánlom , hogy 2 évet mondj! Akkor minden vizsgálatot csinálnak ám megfelé! A másik dokinak én is azt mondtam. Egy év szerintük még nem idő! De nekünk , ugye nagyon sok! Az új év jó alkalom lesz, hogy el kezdjétek! Minden jót! Boldog ünnepeket!
2009. dec. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm...és ingyenesek a vizsgálatok?
2009. dec. 22. 20:27
 4/6 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, ha fizeted a tb-t, akkor ingyenes. Mi is fontolgatjuk a dolgot, már tizedik hónapja próbálkozunk a kistesóval (az első babánk elsőre fogant) és hamarosan betöltöm a 35-öt. Én sajnos nem mondhatok 2 évet, mert a fiunk 17 hónapja született, de szerintem 1 év után is segítenek (remélem).
2009. dec. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mi andrológiai vizsgálaton voltunk és hormonvizsgálat (vérvétel) volt nekem. Sztk-ban voltunk és ingyenes volt. Akkor én is éppen magamnak fizettem a tb-t. Sok sikert neked! (Nekünk 2 és fél év alatt jött össze) 13 hetes km
2009. dec. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi, gratulálok nektek kedves utolsó, és remélem hamar összejön a kis tesó is utolsó előttinek:)
2009. dec. 23. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!