Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha elvetéltem, és sikerül...

Ha elvetéltem, és sikerül ujra teherbe esnem akkor "automatikusan" veszélyeztetett terhesnek fogok számítani?

Figyelt kérdés
Ha igen az mit jelent? Munka abbahagyás,több vizsgálat? Vagy mire kell még számítani?
2008. nov. 13. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem fogsz automatikusan veszélyeztetett terhesnek számítani, csak ha (ne adj isten) problémák adódnak az adott terhességel is.
2008. nov. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam a vetélés után,egyértelmű volt a veszélyeztetettség.2 hetente vizsgálat,igaz,csak uh,utrogestan,és sok-sok pihenés.

2008. nov. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól is függ,hogy mi volt a vetélés oka,a keresztanyámnak volt 1 vetélése megemelte magát,mert nem tudott a terhességéről,rá egy évére amikor újra teherbe esett nem volt veszélyeztettet és azóta 2 gyermeket megszült már és egyikkel sem volt veszélyeztettet.a Nővéremnek buszbalesete volt kiskorában kiszaladt egy busz elé és a bal combját 54 öltéssel varrták össze ő veszélyeztettet terhes volt automatikusan mind a 3 gyermekénél,a nagynéném elvetélte a második gyermekét,kislány lett volna és állítólag nem tudta volna kihordani,utána született egy fia nála nem volt veszélyeztetett,utána megint terhes lett lánnyal hála az égnek egy félreértés miatt és egy őskori szokás miatt megtudta tartani a babát,de a 9 hónap alatt nagyon sokszor rosszul lett ezért veszélyeztettet volt végig,az 5.gyermekénél is veszélyezettet volt,de vele azért mert már betöltötte a 35.élet évét!
2008. nov. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ugy tudom hogy igen!Mindenképpen jobban kell figyelni magadra!!
2008. nov. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia mikor elment az első baba én is azt hittem hogy veszélyeztetett leszek de aztán nem lettem az aztán persze elment a második is mostrt pedig pihenőt tartunk
2008. nov. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én a stressztől és a túlaggodástól tartok a legjobban. Tudom hogy nem szabadna csak a mai világban nehéz nem stresszelni:-(
2008. nov. 13. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!