Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nov.1-3. között lehetett a...

Nov.1-3. között lehetett a pé-sem, akkor együtt is voltunk a párommal, nov.18-án kellene menseselnem, a höm ma 37.4. Ha menses elött lemegy a höm akkor is csak 37 körűl lesz. Lehet hogy terhes vagyok? És mikor csinálhatok tesztet?

Figyelt kérdés
2008. nov. 13. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!

sztem nov.18-án nyugodtan...bár addig még van pár nap.Idegörlő,de kitartás:)

2008. nov. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az hogy most fönt van a hőd sajnos még nem jelent semmit, mert ilyenkor mindenképp fönt kell lennie. Az a kérdés, hogy 18-a körül leesik-e, vagy sem. Ha nem, akkor valószínűleg sikerült. Addig türelem! Egyéb tünetek vannak?
2008. nov. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia,ez engem is érdekelne ,mert hasonlo cipöben vagyok,a pém nekem is akkor volt,és most 3napja mensiszerü görcseim vannak,neked van valami tüneted?
2008. nov. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tegnap éjjel arra ébredtzem hogy iszonyu nagyot nyilalt az alhasamba meg mellbenyillalást érzek.
2008. nov. 13. 11:56
 5/5 A kérdező kommentje:
sZIASZTOK MÁR NEM TUDTAM VÁRNI 18-IG IGY CSINÁLTAM MA EGY TESZTET AMI HALVÁNY POZITIV LETT ŰGYHOGY SIKERŰLT TERHES VAGYOK:):):)
2008. nov. 14. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!