Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Keddre nem vártam. Nem is...

Keddre nem vártam. Nem is jött. DE! Miért van hogy 2 napja leesett a hőm, és tegnap emelkedett és ma meg már ugyan annyi mint előtte? Menzi sehol. Ilyet még nem csinált!

Figyelt kérdés
A hasam tipikus: puffadt, megjönérzés, van hogy rohanon a wc-re, folyás kevés, pedig egy hete sok volt, cici egy picit érzékeny csak. A fáradtság megvan (de lehet az időtöl)! A tegnapi tesztem negatív lett! Mi van? Lehe baba?
2008. nov. 13. 06:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha van türelmed,pár nap múlva csinálj másik tesztet,az előzőnél érzékenyebbel.Ennél többet max a nődokid tudna mondani,egy vizsgálat,vagy uh után :)

Kitartás!

Szép napot!

2008. nov. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!