Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a tapasztalat a lent...

Mi a tapasztalat a lent említett gyógyszerrel kapcsolatban? Milyen hamar segít? Ha segít.

Figyelt kérdés
Clostibegyt szedek, ami már a végső reménysugaram baba ügyben. Ha ez sem segít akkor vége.:(Mert a meddőségi központ megfizethetetlen.:(
2010. júl. 9. 10:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek 2. hónapban sikerült. Apával minden renben?
2010. júl. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egyértelműen nálam van a hiba mert nem menstruálok.És hiába voltak a kísérletezések nem jöttem helyre. Most még ezt megpróbálja a dokim és aztán nincs tovább.
2010. júl. 9. 10:40
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor drukkolok 1000-rel!
2010. júl. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én a 3.ik clostys hónapban teherbe estem. Nekem nem volt menstruációm, vagyis néha-néha jelentkezett csak.
2010. júl. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én február óta járok meddőségi központba, eddig két vizsgálatért kellett fizetni, összesen 13000 Ft-ot. Ez nem hinném, hogy tényleg megfizethetetlen, olyan intézetet keress, amelyik államilag támogatott, azt hiszem mind az, csak a pesti Kaáli nem.
2010. júl. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha hiszel a természetes dolgokban, esetleg a Barátcserje kapszulát is kipróbálhatod, illetve az Aviva tornával rendszerezhető a ciklus is.
2010. júl. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
10:51-es vagyok! Az Aviva torna valóban nagyon jó, én is akartam írni, a clostyval együtt csináltam, és olyan ovu fájdalmakat csinált mint még soha. Sokan írják, hogy a ciklust rendbe rakja, hogy nekem ez segített, vagy a closty nem tom. De inkább a gyógyszernek köszönhetem én úgy gondolom. :)
2010. júl. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Minden nagyobb város kórházának van kijelölt meddőségi ambulanciája is. Nem tudom, hogy hol élsz, de érdeklődj utána, mert ingyenesek a vizsgálatok, csak a gyógyszerekért kell fizetni. Az ilyen nagyobb központokban mint pl a Kaáli, vagy Dévai milliót is elkérhetnek....
2010. júl. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
1. és 2. vagyok, én is esküszöm az Avivára és a barátcserjére.
2010. júl. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
És ezt az Aviva tornát hol tudom elsajátítani?Van valami videó v könyv róla?Hát a meddőségi centrumokról annyit h mire elutazik az ember, orvosnak fizet, gyóygyszerekért. Lehet h kis összeggel indul, de mire aközepén jár az ember elájul h jesszus már mennyi pénz kell....Ezért nagyon remélem h a Closty segít rajtam.
2010. júl. 10. 06:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!