Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Merjek próbálkozni? 1,5...

Merjek próbálkozni? 1,5 hónapja missed ab. műtétem volt, ma voltam kontrollon, azt mondta a doki minden teljesen helyreállt és rendben van.

Figyelt kérdés
A mensim is megjött pont 4 hétre. Kérdeztem hogy meddig kell védekeznem hogy még ne essek teherbe. Azt mondta hogy nem kell védekeznem minden rendben van ha megtud már foganni akkor semmi baj,ha még nem vagyok készen akkor meg ugysem leszek terhes. Nagyon örültem a válasznak de picit mégis félek. Nagyon szeretnék teherbe esni,de nem baj ha már ne is fogok védekezni? Volt már valaki hasonló helyzetben? Sikerült és rendben volt a terhesség? Olyan tanácstalan vagyok. Szede amugy vitamint azóta is meg iszom a gyógyteákat is. Semmi káros szenvedélyem nincs.
2008. nov. 12. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ez így van,sokan nem várják ki a 3 hónapot. Ha meg tud foganni,akkor minden rendben van,ez attól függ,hogy a méhnyálkahártyád,és a méhed mennyire van felkészülve egy kis jövevény fogadására. Igyad a teákat,meg az elevitet! És sok erőt,kitartást,és majd jönni fog a kis angyalkád!
2008. nov. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia

Én az első mensit megvártam és onnantól próbálkoztunk 3 hónap után sikerült is amikor kiderült az orvos egyből utrogestant írt fel.

19 hetes kismama

2008. nov. 13. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!