Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mitől lehet? Lehetek...

Ez mitől lehet? Lehetek terhes? Vagy esetleg betegség?

Figyelt kérdés

általában 28 napos ciklusaim vannak 7 napig szokott meglenni, elég erősen (legnagyobb tampon max 1,5 órát bír :s ) de most másként volt... csak 3 napig volt meg, erősen, de nem annyira, a 3 nap már alig, utána még egy kis barnázás...

Azóta voltunk már együtt, de furcsa fájdalom van az alhasamban utána...tesztelni még nem akarok... szerintem korai lenne, de kíváncsi volnék a véleményetekre.


2010. júl. 8. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor voltatok együtt? Szerintem már tesztelhetsz.
2010. júl. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ma vagyok a menzi utáni 16. napon,
2010. júl. 8. 20:18
 3/5 A kérdező kommentje:
mármint a menzi 1 napjától számolva, elég sokszor voltunk együtt ,de nem tervezett gyerekről van szó, a természetre bízzuk a gyermekáldást. csak furcsállom a mostani "állapotomat"... egyéb tünetet nem tapasztalok, kissé talán meg van "puffadva" a hasam, de nem kemény vagy ilyesmi, viszont nőtt az elmúlt időszakban. rosszul nem vagyok, a fáradtságot leszámítva, de lehet az időjárás teszi... nem tudom bizonytalan vagyok. ... meg ez a szex utáni alhasi fájdalom aggaszt, nincs szó durvaságról, vagy új pozitúráról, ami esetleg okozhatná...
2010. júl. 8. 21:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Kicsi az esélye a terhességnek, bár előfordulhat. De az is okozhat az átlagnál gyengébb vérzést, hogy pl. nem repedt meg a tüsző, vagy nem vastagodott meg eléggé a nyálkahártya, meg sokminden más is. Ha terhességre gyanakszol, akkor ideje tesztelni. Fájdalmat okozhat, hogy pé. után a méhszáj lejjeb van (ez normális), vagy gyulladás, esetleg ciszta.
2010. júl. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2010. júl. 9. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!