Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most mi lehet? A ciklus.hu...

Most mi lehet? A ciklus.hu szerint 13.-an lesz peteeresem. A teszt viszont mar tegnap elott is (10-e) halvany pozitivat mutatot. Ma sem erosebb a csik.

Figyelt kérdés
Nem ertem en ezt, pedig mar olyan regota szeretnenk babat es nem igen akar jonni... A menzi kezdete a barnazas vagy a verzes kezdete? Ez is kevero lehet. Koszi lanyok, jo hogy vagytok:-)))!
2008. nov. 12. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a dokim mondta, hogy a mensi kezdetét onnan számoljam, ahonnan rendes vérzés van. Tehát a barnázást ne számítsam bele. Persze biztos vagyok benne, hogy lesznek eltérő vélemények, mondván, hogy a barna is vér, csak alvadt állapotban. Ebben is van valami. Mindegy, én így számolom.

A ciklus.hu-ra annyira ne hagyatkozz, az egy gép, átlagot számol. Nekem 29-30 napos ciklusaim vannak, középre rakja a peteérést, de amióta az LH tesztet használom tudom, hogy 9-10 napon van ovulációm...Viszont hőmérözök is, és a peteéréstől számítva egy pár nap múlva a diagrammon a tényleges peteérést húzza be. Nem értem, milyen logika alapján, de mindegy is. Inkább a tesztnek higgyél!

Juj, ez kicsit hosszú lett, bocsi!

Sok sikert, mindent bele!

2008. nov. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi szepen, nalam is keverhet a dologba, ha a barnazastol vagy a verzestol szamolom - mar valtoztat a pe datuman. Ma olyan vagyok, mint egy matematikus:-))). Koszi a segitseget, hajra nektek is!
2008. nov. 12. 19:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is napra pontosan behuzza minden hónapban a 14.napot. holott volt már hogy a 8.cn-en és volt már 17-18.cn is peteérésem.Mióta figyelgetem magam "5-33 naposak a ciklusaim.Ezért tegnap megjött és elkezdtem a cickafarkteát,már minden fűszálba kapaszkodom hogy végre sikerüljön! Sok sikert Neked!

A.

2008. nov. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!