Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet 12 napja folyamato...

Mitől lehet 12 napja folyamatosan páfrányos a PG 53 fertility tester féle mikroszkópom?

Figyelt kérdés
2008. nov. 12. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért mert sikerült a bébi. Nekem a terhességetígy jelezte, de nagyon ritka akinek így van,másoka is lehet.
2008. nov. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én is abban reménykedem, hogy terhességet jelez. A teszt még nem mutatja ki, mivel szerintem kb. 10 napos terhesség lehet. De 12 napja egyfolytában szépen páfrányos.

Neked is igy volt a terhesség elején, hogy kimutatta a páfrányokat? Volt néhány napig a mensturációm helyett egy kis barnás folyásom, de szerintem az nem menszes volt. Megőrjit ez a bizonytalanság.

2008. nov. 12. 18:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokan és sokszor tették már fel ezt a kérdést ( én is többek között ) és a tapasztalat az, hogy ha korábban nem mutatott ilyet soha, csak a pé napján vagy páfrányos, akkor most nagyon valószínű, hogy baba van!


Nekem is így volt, a 9-ik hetet taposom.....

2008. nov. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát tudom, hogy ilyenkor senki sem türelmes, de muszáj, mert valódi választ csak a rendes teszt adhat. Nekem még kb a 4. hétig páfrányos maradt. Tehát egész addi, amíg meg kellett volna jönnie.

Ha pedig terhes vagy,és nem jön meg , akkor egyből a múltkori mensid első napjától kell majd számolni.

Remélem azt jelzi, én drukkolok, de légy türelmes, mert emlékszem én is mit összeizgultam, és most meg már mindjárt a szülőszobán leszek.

üdv:36 hetes.

2008. nov. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Tudom, hogy a türelem fontos, de nehéz. Reménykedem hogy amig a teszt nem mutatja ki, addig legalább a páfrányokban bizhatok. Számitásaim szerint nov. 1-2-án lettem terhes ha tényleg az vagyok, ugyhogy még a teszt lehet hogy korai, még nincs elég HCG a szervezetemben. De csinálom folyamatosan. Szerintetek normális ha a menses időpontjában ez a barna nyákos váladék volt? És emellett páfrányok vannak....
2008. nov. 12. 18:24
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mintha csak én tettem volna fel a kérdést,azzal a kis eltéréssel,hogy nekem még csak 3 napja páfrányos ,és már ez nem a pé-m :))báár ha én jól láttam(meg a férjem is)akkor halvány pozitív a teszt....haa....ugyanezt a mikroszkópot használom egyébként.

Nov.1-én eshettem én is áldott állapotba ;)

2008. nov. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát bizzunk benne hogy a baba miatt páfrányos....Gondolom nem lehet a peteérés miatt páfrányos 10-12 napig....?

Viszont ha nov. 1-je körül eshettünk teherbe azt olvastam hogy a teszt még korai, mert a HCG csak a 14. terhességi nap után kezd el termelődni a szervezetben. De hát lehet eltérő ez mindenkinél.

2008. nov. 12. 18:30
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Második válaszoló vagyok. A teszt a 10-ik naptól mutathat elvileg poz. eredményt, persze ez mindenkinél más. Nekem a pé után 13 nappal már halványan, a 15-ik napon erősen poz. volt.
2008. nov. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!