Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ebben a hónapban nem volt...

Ha ebben a hónapban nem volt peteérésem akkor mikorra várjam a menstruációmat?

Figyelt kérdés
A hőm azt igazolja hogy ebben a hónapban nem volt tűszőrepedésem pedig már a 18.napon.Általában a 12.nap körül szokott lenni.26 naposak a ciklusaim.Akkor most mikor fog megjönni?
2010. júl. 8. 14:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A görbét nem linkelnéd be?Abból talán többet látnánk.Máskor is volt ilyen?Mindig 26 naposak a ciklusaid.Szedsz valamilyen gyógyszert vagy babát szeretnél?
2010. júl. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
2010. júl. 8. 14:48
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem még sosem volt ilyen.Általában 26 naposak.
2010. júl. 8. 14:49
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja,Azt elfelejtettem,hogy igen babát szeretnénk.
2010. júl. 8. 14:50
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt ebben a hónapban a görbém alapján, de 32. napon kellene megjönnie, most a 29. vagyok, és már volt barna előjel...szóval ugyanúgy fog megjönni valószínű. Pont én is feltettem egy ilyen kérdést a napokban, és azt írták rá a többiek, hogy anovulációs hónapban elvileg ugyanúgy jön meg, csak gyenge tünetekkel. Jelen pillanatban semmi PMS tünetem nincs, pedig szokott lenni.
2010. júl. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia lehet pont most lesz ha a napokba emelkedik,akkor most van.
2010. júl. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász látott tüszőket?
2010. júl. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
lehet, hogy most lesz.ne hagyjátok abba a próbálkozást. a folyásod is arra utal, hogy a napokban meg fog történni az ovuláció
2010. júl. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
akár lehet, hogy ma van? amint lesz rá alkalmatok, MA legyetek együtt, mert ha hajnalban kiszabadult a tüsződ, akkor átlagos esetben kb 12 óráig termékenyíthető meg
2010. júl. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.A doki látott 2 tüszőt egy kisebbet és egy nagyobbat.De van egy kis polipom amit augusztus elején kiműtenek azért akkor mert a dokim szabira megy.A höm ma reggelre 36.2 lett,azért együtt voltunk tegnap,hátha.
2010. júl. 9. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!