Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy nem látszik az...

Lehet hogy nem látszik az ultrahangon még a baba? Mikor érdemes megint elmenni uh-ra? 3 teszt ugye nem tévedhet?

Figyelt kérdés
Csináltam mensi előtt 2 nappal egy tesztet délutáni vizeletből ami pozitív lett. Másnap reggel is pozitív lett egy tesztem. Ma voltam uh, nem láttak semmit, csak annyit mondtak hogy 22 mm a nyálka hártya. Most is csináltam tesztet amikor hazajöttem ez is pozitív! Akkor most valószínű a baba?
2007. dec. 7. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok és ne aggódj! 4.-5. hétnél előbb nem igazán érdemes ultrahangon nézni, többnyire még nem látszik. Nyugodj meg, ott a babci! :-))))
2007. dec. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Tuti, hogy baba!!! Én is 3 tesztet csináltam mikor kiderült és a dokim kinevetett...Szerinte 1 pozitív is pozitív(igaza is van)! Még annyira korai a terhesség, hogy előfordulhat, hogy nem látszott! gratulálok! Pár hét múlva menj vissza uh-ra, ha nem kaptál időpontot...már bizti több minden fog látszani!:)
2007. dec. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
hat ha mar mensi elott ket nappal is pozitiv volt akkor a petezsakot mar latni kellett volna,de a dokid biztos mondott valamit.alpozitiv teszt sajnos elofordul ilyenkor azonban valami betegseg van,sokszor daganatos vagy miomas stb..a neten utanna nezhetsz.de nekem gyanus hogy mensi elott 2 nappal delutan pozitiv lett akkor miert nem latta az orvos?
2007. dec. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!