Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen tünetei voltak annak...

Milyen tünetei voltak annak akinek méhszájsebe volt?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 12:18
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
És a vérzésen kivül semmi?bocsi hogy ennyit kérdezek:)
2010. júl. 7. 12:50
 12/18 anonim ***** válasza:

Semmi más, soha.


A méhszájseb nem veszélyes dolog. Igazából nem is seb, csak sejtburjánzás. A méhfal speciális sejtjei belógnak a méhszájra is, és mivel vérzékenyebbek, ezért néha véreznek.

2010. júl. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Mert ha megnézted a képet a hasam állandóan igy fel van puffadva éjjel nappal!Meg mensi szerű görcseim vannak tegnap előtt is azt hittem hogy előbb megjött mert olyan érzésem volt elmentem wc-re és semmi
2010. júl. 7. 12:59
 14/18 anonim ***** válasza:

Hogy jön ide ez a kép?

Szerinted abból hogy lefényképezted a hasad meg tudják itt mondani hogy van e méhszájsebed vagy nincs?

Vagy a méhszájsebes kérdésedből hogy jött a puffadás?

Már lentebb belinkelted egyszer.Most minek megint?

2010. júl. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Jut eszembe nekem mikor babás lettem a haspuffadás volt az első tünetem..semmi más..a többi csak később jött..olyan volt a hasam mint egy jóllakott ovódásnak:)
2010. júl. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Ha nem tetszik hogy belinkeltem akkor minek nézed?

Nem vagyok kiváncsi ilyen hozzászólásokra!

Azért linkeltem be mert lehet hogy van hozzá valami köze!

Remélem kielégitő volt a válaszom

Aki rendesen válaszolt azoknak nagyon szépen köszönöm és minden jót kivánok nekik

2010. júl. 7. 13:04
 17/18 anonim ***** válasza:
Én pl azért mentem orvoshoz, mert fájt a tamponhasználat. Azzal még nem volt gond, hogy feltegyem, de a kivétellel, hacsak nem telt meg teljesen, hűű, az borzasztóan fájt. Azt hittem, valami fertőzés lehet az oka, vagy a tampondobozokon írt betegség, ezért is mentem el dokihoz. Ő mondta, hogy sebem van, kb egy hónap múlva meg is műtött, lézerrel forrasztotta össze a sebeket (vagy vmi ilyesmi). A műtét egyáltalán nem volt fájdalmas, utána egy hétig eltiltott a szextől, kúpot kaptam és hüvelyflóra-visszaállító gyógyszert.
2010. júl. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Hát én már nem használok tampont 2-3 hónapja mert hüvelygombám lett tőle azóta semmi bajom
2010. júl. 7. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!