Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen tünetei voltak annak...

Milyen tünetei voltak annak akinek méhszájsebe volt?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 12:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem semmi..koraterhes voltam kb hat hetes..mikor a doki megvizsgált és uh-val is megerősítette, hogy babás vagyok, majd másnapra vérezgetni kezdtem..barnás nem sok de maszatoltam..vissza mentem hozzáá..megvizsgált azt mondta méhszájsebem van..kérdeztem nem csak olyan nőknek lehet aki szült..azt mondta nem..teendő nem volt vele mivel terhes voltam..egyedül arra kért ne nagyon éljek házaséletet..nem volt könnyű..és meg is szegtem a 22 héten együtt voltunk és utána ismét barnázás, vérezgetés volt..akkor befektettek a koraterhesre megfigyelésre és szigorú szexmegvonásra ítéltek..megszültem ..eltelt pár év dokit kérdeztem mi van a sebemmel..azt mondja már nem lát semmit egyáltalán.
2010. júl. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szex után véreztem.
2010. júl. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt abszolút semmi tünetem, elmentem nőgyógyszhoz sima vizsgálatra és ő mondta hogy van.
2010. júl. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!

Azért kérdeztem mert néha van hogy együtt vagyunk a párommal és tényleg csak néha fordul elő hogy havi szinten egyszer barnás folyásom van(pedig mindennap szexelünk)és hasam is nagyon puffadt fáradékony vagyok ingerlékeny és ha a párom nem úgy szól hozzám akkor elsirom magam

[link]

[link]

[link]

Ezt ma csináltam mikor még nem is reggeliztem

2010. júl. 7. 12:37
 5/18 A kérdező kommentje:
És nagyon véreztél szex után vagy csak ilyen barnázgatás?
2010. júl. 7. 12:38
 6/18 anonim ***** válasza:

Ja, azt nem írtam, hogy már szűzen is méhszájsebem volt, szóval tényleg nem kell hozzá szülni. Egy rákszűrésen derült ki.


Ettől függetlenül könnyen teherbe estem, és ki is hordtam a babát. :-)

2010. júl. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ezek az érzelmi ingadozások nem lehet, hogy a menszesz közeledtével erősödnek? Mert akkor sima PMS.
2010. júl. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hogy mennyire véreztem? Volt, hogy csak pár csepp jött, de volt, amikor azt hittem, hogy 10 nappal korábban megjött.
2010. júl. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem mindig ugyanolyanok!
2010. júl. 7. 12:40
 10/18 A kérdező kommentje:
Hát én most tegnap először de ma már semmi és tegnap is csak egy pár csepp
2010. júl. 7. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!