Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért stresszeltek ennyit a...

Miért stresszeltek ennyit a teherbeesés miatt?

Figyelt kérdés
Én megértem,h nagyon szeretnétek,de ne görcsöljetek rá ennyire.azért nem sikerül.mindenki azt kérdezi 2-3hete hagytam abba a gyógyszert melyik napon lehetek terhes?már egyszer szeretkeztünk,miért nem vagyok az?már a hőm is ok,miért nem vagyok már azzzzzzzzzzzz???????nyugi,azok lesztek,nem mindenkinek megy hipp-hopp!tisztelet a kivételnek a kérdésemmel,az más ha már jó ideje nem jön össze.
2008. nov. 11. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon-nagyon szeretnék.Nagyon szeretnék és hát még nem voltak ebben a helyzetben,ez ujdonság számukra.Néhányszor én is érzem,hogy már görcsös,de nem lehet tudni,miota szeretne már teherbe esni.Képzeld el mennyire rosszul eshet nekik,ha a környezetében bárki teherbe esik.Na és akkor még görcsösebben.Sokan szeretnének,de mikor felteszi a kérdést az az ö egyedüli kérdése amirül ugy jön le,hogy mindenki ezen lovagol,mert hasonlo a masik és másik kérdés is.Mindenkinek összejön szerintem,ha itt az ideje,és nincs szervi probléma.Mindenkinek sok sikert.
2008. nov. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Tudod általában azokanak van elegük az ilyen kérdésekből,akiknek könnyen összejön a baba,és nem tudják,még csak elképzelni sem,hogy milyen az,amikor valaki évekig vár egy babára,és már minden apró szalmaszálba belekapaszkodik!!!

A legkönnyebb dolog a világon azt mondani,hogy ne görcsölj,meg bla bla bla.Ha valaki egy ilyen helyzetben benne van,csak akkor tudja átérezni mindezt!Hiába mondom magamnak én is,hogy nem szabad idegeskedni,de szerinted ...?

2008. nov. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
jó,persze,gondolom.de annyi olyat hallani,hogy valaki már feladja,és épp akkor lesz terhes.nekem nincs elegem ezekből a kédésekből,mert akkor nem olvasnám őket.csak olyan furi olvasni.régen biztos nem volt ilyen.kevesebb volt a stresszelés a munka a hitel meg minden miatt.bizos ezek is nagyban befolyásolják.most majd biztos jól lehurrogtok,h még csak 21 vagyok,és sose voltam terhes,mit magyarázok én,de nem veszekedéstémának írtam ezt a kérdést.és sokat gondolok arra,hogy mi van ha nem lehet gyerekem?6év gyógyszerszedés után.
2008. nov. 11. 20:57
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Biztos, hogy neked is lehet gyereked! Nem gond, ha feltetted ezt a kérdést. Egyszerűen erre az a magyarázat, hogy ha valaki úgy érzi, hogy megérett az anyaságra, arra , hogy szülő legyen és vágyik egy babára és mondjuk ezt megbeszéli a párjával és nekilátnak a dolognak , akkor onnantól kezdve mindenki minél hamarabb szeretne teherbe esni, mert azért állt neki próbálkozni, hogy legyen babája. És ahogy mennek a hónapok egyre nehezebb elviselni, hogy miért nem jön össze? Nagyon nehéz lazának maradni, ha valaki minden porcikájában érz, hogy anyuka akar lenni. Majd ezt akkor fogod megtudni, ha már te is itt fogsz tartani! De kívánom neked, hogy hamar sikerüljön majd és ne kelljen ezt átélned! Én egy két kislányos anyuka vagyok, akinek mindkét kislány elsőre összejött és most nagyon szeretnék harmadikat és mivel június óta próbálkozunk most én is így vagyok! Nagyon nehéz, hidd el!
2008. nov. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Ne haragudj, de szerintem tanulj meg értelmesen fogalmazni magyarul... Mindenekelőtt.
2008. nov. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
most mi a bajod?ne vedd magadra a kérdést!
2008. nov. 11. 21:43
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
En mar 4 eve nem tudok teherbe esni, 30 eves vagyok es egyszeruen nem tudok nem gondolni ra! Biztos van benne igazsag, hogy majd ha feladom, akkor konnyebben osszejon. De ahhoz, hogy en feladjam gondolatban, meg nagyon sok idonek el kell telnie. Nem tudom feladni, mert egy normalis nonek nincs szebb cel az eleteben, mint a gyermekaldas!
2008. nov. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de ez is milyen igazságtalan.elvetetnek,eldobnak egy csomó gyereket,ahová meg kell nem születik.
2008. nov. 12. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!