Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyerkőcök után ki milyen...

Gyerkőcök után ki milyen védekezési módszert alkalmazott/alkalmaz?

Figyelt kérdés
Van kettő apróságunk, de többet (jelenleg), nem szeretnénk. Érdekelne, hogy kinek mi vált be, spirál esetleg tabletta? Én jobban húzok a tabi felé, a spiráltól ódzkodom. (gumit nem szeretjük)
2019. máj. 10. 11:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Első után gyógyszer, második után is azzal kezdtem, de úgy tűnik változott tőle a rej íze, mert a fiam nem akart szopizni, mikor szedtem. Így abbahagytam, és spirálom lesz nemsokára. Én is ódzkodtam tőle, de értelmesebb megoldás, ami tényleg véd és nem gumi, kb nincs.
2019. máj. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Spiral jol bevalt
2019. máj. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akinek van spirálja, mennyire macerás, kellemetlen a felhelyezése? Mennyi időnként kell cseréltetni?
2019. máj. 10. 11:19
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Megszakítás 12 éve
2019. máj. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
1. gyerek előtt tabletta, két gyerek között ismét tabletta, most a 2. után óvszerrel védekezünk, de tervezem újra a fogamzásgátlót, főleg, hogy szülés óta nagyon rendszertelen a menstruációm, cisztáim is vannak.
2019. máj. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Óvszer
2019. máj. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Elkötött petevezeték
2019. máj. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Óvszer mert szeretnénk egy kistesót a babánknak 2-3 éven belül így addig nem tetetek fel spirált hogy aztán leszedessem. Utána hormonmentes spirált szeretnék majd mert nekem a tablettákkal nagyon rossz tapasztalataim vannak sajnos így nálam csak hormonmentes eszköz jöhet szóba.
2019. máj. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szoptatás alatt pharmatex kúp vagy óvszer, utána tabletta.

A spirál nem vált be, erősen görcsöltem tőle és véreztem állandóan.

A harmadik gyerek után petevezeték elkötés.

2019. máj. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Tablettával védekeztünk, de a második gyerek születése után pár évvel migrénes lettem, így semmilyen hormontartalmú készítményt nem használhattam. Pár hónapig, a harmadik gyerek érkezéséig óvszerrel védekeztünk, utána elköttettem magam.
2019. máj. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!