Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent pontosan a peteérés...

Mit jelent pontosan a peteérés figyelésére alkalmazott hőmérőzés?

Figyelt kérdés

Bizonytalan vagyok ebben a témában, ha valaki tudja pontosan, leírná nekem röviden?

Mindennap mérni kell, hüvelyben? És milyen eredmények a jók, melyek jelzik, hogy akkor van a peteérés?

Anita


2008. dec. 15. 12:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Peteéréskor (tüszőrepedéskor) leesik a hő (egy napra, általában, de maradhat alacsony szinten hosszabb ideig, és hirtelen megnő), majd felszökik, magasabbra, mint amennyi peteérés előtt volt és ez magasabban is marad, a következő vérzésig. Így kétfázisos görbét kap az ember lánya. Én magam hüvelyben mérem. Mindennap, ugyanabban az órában. Ha valami online-dologgal próbálkozol, van ott egy csomó egyéb tünet is, amire figyelned kell, és amelyek ovuláció jelei lehetnek. Ilyen például a hüvelyváladék állaga is.
2008. dec. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!