Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szex közben éreztem egy...

Szex közben éreztem egy lüktetést, de még nem élveztem el, csak utána pár perccel, lehetséges e hogy már akkor került ondó a partnerembe?

Figyelt kérdés
Nem az előváladékra gondolok annak tisztában vagyok veszélyeivel, csak ilyen még nem fordult elő velem, hogy egy ilyen kb "random" lüktetést érezzek és közben meg nem éreztem úgy hogy elélveztem volna.

2019. máj. 2. 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Igen lehet.
2019. máj. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
igen lehetséges.
2019. máj. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Nem teljesen mindegy?

Így is úgyis gyereket akartok, akkor megvan rá az esély.

2019. máj. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretnénk gyereket, csak hülyék voltunk, és barátnőm csak ha nagyon muszáj akkor szeretne beszedni esemény utánit, mert már sokszor csináltuk így és nem volt bajunk az előváladékkal, csak ez most egy olyan dolog amit nem tudunk hova tenni és megijedtünk kicsit.
2019. máj. 2. 11:09
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Lehetséges.

Hányadik ciklusnapon tart a barátnőd?

2019. máj. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
19. napnál
2019. máj. 2. 11:33
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
random lüktetés.. bakker :D
2019. máj. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%

Igen, lehetséges.

Igazán nem akarlak kioktatni, de ha nem szeretnétek gyereket, védekezzetek. A megszakított közösülés nem védekezés.

Egyébként természetesen valószínűbb a teherbe esés ovuláció idején, de nekem pl. a harmadik (tervezett) gyermekem menzesz közben fogant, szóval ez sem tuti.

2019. máj. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
Lányom 19. napi aktusból fogant ;)
2019. máj. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A férjemmel 10 éven át megszakítással védekeztünk, sosem estem teherbe, majd mikor babát akartunk, egyből sikerült, de...

Ehhez egy férfinak nagyon ismernie kell magát, és tudnia kell, mi az a határ, amit ha érez, akkor ki kell szállni. Ismerd meg magad minél jobban!

Egyébként az orgazmus nélküli lüktetésnél igen, ondó távozik. Simán lehet ejakuláció orgazmus nélkül.

2019. máj. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!