Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha abbahagyom a fogamzasgatlo...

Ha abbahagyom a fogamzasgatlo szedeset, tenyleg tele leszek pattanassal?

Figyelt kérdés
2008. nov. 10. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Változni fog a hormonháztartásod, hiszen nem lesz ami befolyásolja, de nekem nem lett egy pattanásom sem ez miatt.
2008. nov. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
En mikor abbahagytam igen sokkal tobb pattanasom volt.Yadine fogamzasgatlot szedtem.En a baba miadt hagytam abba.De sajnos abbahagyas utan felevig mident csinaltam hogy terhesmaradjak.Felev utan sikerult teherbeesnem.Most harom honapos es negy napos terhes vagyok.Nemtudom hogy te most azert akarod abbahagyni mert babat szeretnel?Hidd el a babaert megeri elviselni kicsit tobb pattanast.
2008. nov. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

En is ugy jartam mint a masodik valaszolo csak annyi kulombseggel, hogy nallam meg nincs baba. Julius ota probalkozunk.

Lettek pattanasok az arcomon meg a vallamon, kb. egy honapra ra miutan elhagytam a gyogyszert es ket honapig voltam pattanasos. Most mar szepen rendbejott az arcom. Neha a mensi elott van egy-ketto. De amig szedtem a gyogyszert soha nem volt pattanasom. Nallam inkabb az volt a pozitiv oldal, hogy a Yadine-tol sokat fogytam es barmit ehettem a gyogyszer tartotta a sulyomat. Mikor elkezdtem szedni 13 kilot fogytam 71-rol 58-ra ket honap alatt. Na most Julius ota miutan abbahagytam feljott ram 3 kilo ugy, hogy odafigyelek arra mit eszek. De engem ez sem zavar, csak mar jonne a baba. :(

2008. nov. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én februártól nem szedem, még mindig vannak pattanásaim. Sajnos baba még nincs :( Van, hogy meg sem jön, csak kéthavonta.
2008. nov. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!