Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kellett volna megjönnie,...

Ma kellett volna megjönnie, de semmi, igaz tünetei vannak, de már egy hete. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Nagyon ideges vagyok, hogy mi lehet a baj..:( az alhasam is egy picit fáj meg érzem is magamon egy kicsit a menses előtti tüneteket.. remélem terhes nem lehetek, mert a gumi nem volt lyukas.. vagy a terhesség is szóba jöhet?:( jajj úgy félek;( esetleg a citromlé ésa citrusos gyümölcscök okozhatnak késést? KÉRLEK SEGITSETEK! nagyon meg köszönném!


Üdv: egy 16éves lány..


2008. nov. 10. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
szia!ha kellőképp védekeztetek akkor nem lehet nagy baj!szerintem várj 2-3 napot és ha addig sem jön meg csinálj egy tesztet!sokmindentől késhet.pl.stressztől,betegségtől stb
2008. nov. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, a citromlé eltolja a menzit!!!! Lehet attól késik és még sokminden mástól amit előttem leírt a válaszadó!

Ha volt gumi végig és nem szakadt ki nem lehetsz terhes. Ha csak később vette fel a gumit és került előváladék a hüvelyedbe és peteérésed volt akkor előfordulhat a baba de még úgy is kicsi az esély. Így nyugi, bizti nem baba miatt késik. De ha megnyugtat, csinálj egy terhességi tesztet pár nap múlva. De mint írtam a citromlé nekem mindíg kitolta a menzit, volt hogy 1 héttel is. :)

2008. nov. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
SZia!Ne aggódj! NA meg 16.évesen nem is tuti még hogy mindig pontos!VAgy gyógyszert szedsz? A citromlé is okozhatja!
2008. nov. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát nem szedek gyógyszert és renszeresen jön meg.. kivéve most:( és köszi a válaszokat,aranyosak vagytok:)
2008. nov. 10. 19:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! ELősször is neaggódj, nem lesz semmi baj! Másodszor viszont ma okvetlen csinalj egy tesztet és meglátod az eredményt! Nem kell a teszttől megijedni, csináld csak meg bátran! Leheth. csak megvagy fázva, de okozhatja az idegeskedés is, ami miatt késik!
2008. nov. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én egyszer csináltam egy citromlékúrát és 2 héttel eltolta a menzimet! Nyugi! Ha sokat ittál, nem csak 2 limonádét, tuti amiatt késik és persze azok miatt amiket még leírtak. Pláne hogy most is idegeskedsz! Ha volt gumi, nincs baba!!! Nyugi! :)
2008. nov. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat:) habár kb 6oka van hoyg miért nem jöhetett meg idpben..:S de akkoris félek még minidg..
2008. nov. 13. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!