Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus mely részén menjek...

A ciklus mely részén menjek hormon vérvételre, hogy valós eredményt mutasson?

Figyelt kérdés
2008. nov. 10. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az attól függ, hogy milyen hormont néznek. LH, FSH-t a 10. napon néznek, progeszteront a 3. és a 22. napon /feltéve ha 28 napos a ciklusod/.
2008. nov. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg a dokidat. Nekem kell mennem a 19.20.23. napokon a closti miatt progeszteron szintet nézni.
2008. nov. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem az endokrinológus dokim minig úgy kéri, hogy a ciklus második napja, és a várható mensi előtt 7 nappal!! Csak tudja, ha a hormonok mindentudója ő :)))))

Csak akkor ciki ha nem tudod pontosan.

Nekem először a 22-ik napon nézték, ki is akadt a doki, mikor a 25-ik napon kellett volna....

2008. nov. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem is azt mondta, hogy a ciklus 2. napján, ez azt jelenti, hogy amikor megjön a második nap?

csak az van, hogy most már a 40. napon vagyok és két napja barnázgatok, ez meg mitől lehet? De rendesen nem jön meg

2008. nov. 10. 20:27
 5/6 A kérdező kommentje:
Tesztoszteront, prolaktint, meg ösztrogént néz
2008. nov. 10. 20:27
 6/6 anonim ***** válasza:

És TSH-t???????????

A vérzést a rendes vér megjelenésétől számítsd!

Háziorvostól nem kérhetsz esetleg egy teljes vérképet + pajzsmirgy hormonokat?????? Nekem ő szokott beutalót írni vérvételre. Vagy a nőgyogyim. Szerencsém volt, mert belátta hogy szakemberre is szükség lehet, és együttműködnek.

2008. nov. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!