Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4-5 napja egy picit vérzek,...

4-5 napja egy picit vérzek, de közben páfrányos a mikroszkópom egyfolytában. Lehetek terhes? 3 napja kellett volna megjönnie. Milyen a beágyazódásai vérzés és hány napig tart? Lehet hogy ez az és terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2008. nov. 10. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj most egy tesztet, majd 3 nap múlva megint, ha az első nem mutat semmit.
2008. nov. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem még ugyan nem volt ilyen vérzésem, de úgy tudom beágyazódáskor csak pár csepp vér van, 4-5 napig tartó semmiképp. Terhes lehetsz ha nincsenek görcsid és a vérzés sem olyan intenzív mint szokott, csinálj egy tesztet reggeli vizeletből!
2008. nov. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!