Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A köv. adatok alapján mikor...

A köv. adatok alapján mikor volt van peteérésem? Vagy volt egyáltalán? Ideálisak ezek az adatok?

Figyelt kérdés
Mostani ciklusomban kezdtem hömérözni.Eddi 36,5-36,6 volt a höm.Most hétvégén (péntek, szombat) 36,4. Vasárnap 36,5, ma 36,6. 28 napos ciklusaim vannak, elvileg vasárnap kellett lennie a peteérésnek.
2008. nov. 10. 10:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és szombat este nagyon fájt a bal oldali petefészkem körül.
2008. nov. 10. 10:45
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez alapján a hőd nem ment fel,eszerintem még nem volt pé-sed.Egy jó pár tizeddel fel kellene mennie!
2008. nov. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ettöl tartottam, hogy nincs PÉ-m, pedig rendszeres 28 napos ciklusaim vannak.
2008. nov. 10. 11:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Van amikor nem azonnal emelkedik a hő hanem lépcsőzetesen, de minimum 4-5 nap alatt kell emelkednie. Mérd tovább és ha emelkedik akkor volt pé-d.
2008. nov. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most 2 hónapig folyamatosan mérem, orvos kérte, mert már lassan 3 éve próbálkozunk eredménytelenül. Nagyon szeretném ha már összejönne, de nem könnyü.
2008. nov. 10. 13:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt tényleg nincs peteérés. :((((


LH tesztet használsz?

Hormont néztek már nálad???? Ez a legelső!!

Kaptál valami gyógyszert? Pl clostit??? A dokid mit mondott???

2008. nov. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg külföldön élek, és itt kb 1,5 hónapja mentem el dokihoz. Eddig otthon jártam rendszeresen. Ott 2oo5-ben csináltak laporoszkopiát - minden ok volt és egy fél éve pedig petevezetékátfúvást.Ja, közben néztek hormonokat is. Azóta sincs semmi poz. eredmény.Remélem majd itt most már irnak majd fel vmi gyógyszert.
2008. nov. 11. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!