Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív tesztjeim vannak, de...

Pozitív tesztjeim vannak, de mára megjött. Akkor most mi van?

Figyelt kérdés
Egyébként semmi görcs, semmi más tünet.
2008. nov. 9. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal orvos, és menteni a menthetőt! Ha időben megy az ember, nagy eséllyel menthető a baba!

A terhesség alatt semmilyen vérzés nem normális, tudunk pozitív illetve negatív kimenetelű példákat is, szóval irány a kórház!!! Ne várd meg a reggelt!

Majd jelentkezz!

2008. nov. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Ha rendesen úgy jött meg, mint ahogy szokott, a mennyisége, állaga ugyanolyan, akkor sajnos nem vagy terhes.

De menj el dokihoz, hátha tudja még menteni a dolgot.

2008. nov. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Ez nem biztos amit a 2-ik válaszoló írt.Ha pozitív volt a teszt,valószínű terhes vagy.Nem feltétlenül megy el a baba,menj azonnal dokihoz.Persze nagy az esély a vetélésre,mert nem normális a terhesség alatt semmilyen vérzés.De hátha tehetnek valamit.

Sok szerencsét.

2008. nov. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Pozitív teszt ciszta esetén is lehetséges. :(
2008. nov. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is poz. volt,és ciszta volt.:-((
2008. nov. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én pcos vagyok és nekem a Clearblue volt folyton halványan pozitív. De baba sehol.

De ha rendes szép vastag második csíkja volt a kérdezőnek, tuti nem ciszta! Remélem hogy minden rendben lesz és ha van baba akkor megmarad!

2008. nov. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Megfogadtam a tanácsotokat, elmentem dokihoz. Rögtön beutaltak a kórházba, de sajna már a vetélés folyamatban volt. Én "könnyen" megúsztam, voltak akik nálam rosszabbul jártak. Nekem nem voltak görcseim, és a vérzésem is folyamatos volt, így nem volt szükség beavatkozásra. Volt, aki (hasonló tünetekkel) a műtőben kötött ki.

Mégegyszer köszi!

2008. nov. 15. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!