Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem értem mi történik. Szerint...

Nem értem mi történik. Szerintetek van esély rá hogy babát várunk?

Figyelt kérdés
2 hete késik... január 5.én volt utoljára mensim. Szédülok néha hányingerem van. A melleim megnöttek.szúrkál a hasam alja csináltam egy reggeli tesztet illetve kettőt.. ami azt hittem pozitiv [link] aztán délután 3 másikat ami negatív.... a doki 2 hét mulva tud fogadni addig viszont megőrülök... járt már ìgy valaki?
2019. febr. 25. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek hibás tesztek. Csinálj másikat.
2019. febr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már kitetted ma más szöveggel. Miert nem tudsz venni másik tesztet és megcsinálni???Ez egy hibás teszt!!!!
2019. febr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A tesztek még mindig hibásak :)
2019. febr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a dátumok sem stimmelnek...
2019. febr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A délutáni 3 másik tesztről már le kellett volna ugrania a csíknak 2 hetes késésnél ha terhes lennél.
2019. febr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem két hetes késésnél késő esti vizeletből pofán vágott a pozitív, konkrétan előbb jött ki mint a kontroll. De a tied délután óta se lett érvényes teszt, hiába teszed fel akárhányszor. Menj el a drogériába és vegyél párszáz forintért normális tesztet, aztán az majd megmondja a tutit. Nem is értem amúgy, hogy ilyen olcsó ebayes szarokban hogy bízhattok meg.
2019. febr. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!