Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet velem? Múlthét kedd...

Mi lehet velem? Múlthét kedd óta menstruációs görcseim vannak ( ami mensi előtt mindig így szokott lenni).

Figyelt kérdés
Vasárnap kellett volna megjönnie, de nem jött még ma sem, e helyett kevés barna folyásom van, és mindjárt megjön érzésem. Szeretnénk kisbabát, március óta nem szedek fogigátlót.
2010. júl. 1. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél babát, akkor reméljük baba van a dologban!

Nekem folyamatosan mensi-szerű görcseim voltak, de nem jött meg és szerencsére baba lett belőle! :)

Én a mensihez képest az 5. napon teszteltem és már kimutatta a terhességet! Szóval én lassan néznék egy tesztet!

Szorítok!

25 hetes pocis

2010. júl. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. És a barna folyás?
2010. júl. 1. 13:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt barna folyásom, de többeknél olvastam, hogy volt, szóval ez még nem zárja ki a babát. Persze ha ez most több napig tart, azért felkeresnék egy dokit!
2010. júl. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mennyire volt barna a folyás és kiderült már azóta, hogy baba van e a dolog mögött?
2010. júl. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!