Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyakorlott ovutesztelőket...

Gyakorlott ovutesztelőket kérdeznék: mikor volt a tüszőrepedés?

Figyelt kérdés

11. nap: egyértelmű nagatív - halvány csíkkal

12. nap: talán +, de mintha halványabb lenne a 2.

13. nap: hasonló mint az előtte lévő nap, de még picivel halványabb. (plusz volt ovu fájdalom és tojásf folyás)

14. nap: egyértelmű negatív


most a 12 és 13. nap érdekelne, hogy melyiket vegyem +nak és -nak?

ha hivatalosan vesszük, akkor mindegyik negatív, de a hőm megugrott, ezért valamikor biztos volt pé.


2010. júl. 1. 09:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha a 14. napon ment fel, akkor szerintem jókor voltatok együtt. Azért majd számolj be a fejleményekről később.:)
2010. júl. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
rendben. jelentkezem, addig meg próbálok nyugodt maradni
2010. júl. 1. 09:34
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó lesz.
2010. júl. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

csatlakozok csajok..nekem tegnap volt full pozizív az LH teszt, és a gyógyszertári tényleg jobban mutatja az erősséget mint a vaterás..

Szerintem jókor voltatok együtt. nyugi.

Kiváncsi leszek nekem ma még mit mutat az ovuteszt..

2010. júl. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
de az a röhej, hogy előző hónapban 2 napig volt egyértelmű +, a második napon erősebb, mint a controll. most is erre számítottam és koppantam. ezek szerint nincs 2 egyforma hónap
2010. júl. 1. 10:05
 16/17 A kérdező kommentje:
és előző hónapban betartottuk a 2 napontát. első + napon voltunk együtt, meg a -on. de sajnos nem lett belőle baba
2010. júl. 1. 10:06
 17/17 A kérdező kommentje:
ja és előző hónapban is ugyanígy 4kor csináltam
2010. júl. 1. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!