Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyakorlott ovutesztelőket...

Gyakorlott ovutesztelőket kérdeznék: mikor volt a tüszőrepedés?

Figyelt kérdés

11. nap: egyértelmű nagatív - halvány csíkkal

12. nap: talán +, de mintha halványabb lenne a 2.

13. nap: hasonló mint az előtte lévő nap, de még picivel halványabb. (plusz volt ovu fájdalom és tojásf folyás)

14. nap: egyértelmű negatív


most a 12 és 13. nap érdekelne, hogy melyiket vegyem +nak és -nak?

ha hivatalosan vesszük, akkor mindegyik negatív, de a hőm megugrott, ezért valamikor biztos volt pé.


2010. júl. 1. 09:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Igazából nekem amit a neten rendeltem, nem mutatja nagyon erősen a peteérést, pedig van a doki szerint. Amit gyógyszertárban vettem, Gabriel-ovu, nem volt olcsó az jobban kimutatta.

Szerintem megvolt a peteérésed, az utáni napon amikor a legerősebb volt a tesztcsík.:)

2010. júl. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Én is ugyanebben a cipőben járok, valószínű ma van a peteérésem, mikorra nem várod?


Ua voltam.

2010. júl. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid? Hány órakor teszteltél? Minden nap ugyanakkor?
2010. júl. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
mi az ovu előtti estére gyúrtunk. 12. nap ezért nem voltunk együtt, csak 13. nap. most félek, hogy az már késő volt. úgy idegesít. direkt készültünk, hogy akkor most teszttel biztos meg lesz az a nap. aztán amikor 13. nap halványabb lett, sírtam egy sort. de már kezdek lenyugodni, de kicsit letettem erről a hónapról (is) mikorra nem várom? ez most attól függ, hogy mikor volt az ovu?
2010. júl. 1. 09:13
 5/17 A kérdező kommentje:
legrövidebb 28 nap. (leghosszabb a csillagos ég) kb. 4 órakor csináltam őket.
2010. júl. 1. 09:15
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy elkéstetek vele. Előtte mikor voltatok együtt? Mi úgy időzítjük, hogy kétnaponta vagyunk együtt, hogy ne szalasszuk el a peteérést.
2010. júl. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én "gyakorlott ovutesztelő" vagyok. A tanácsom az, hogy 18 óra előtt ne csináld, inkább 19-20 óra körül érdemes, később egyértelműbben látszanak a csíkok. Tapasztalat. Eszerint ovud valamikor a 13-14. napokon lehetett. Esetleg 15. Mikor ment fel a hőd?
2010. júl. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Megint én. Ha "csillagos ég", akkor folytatnod kéne még egy darabig a tesztelést. Van görbéd?
2010. júl. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Amikor a hőd először fent volt, az előtti nap volt az ovud. Így ha 13.-án együtt voltatok, akkor nem volt késő.

Én mindig este 6-kor ovutesztelek, korábban nem jó.

2010. júl. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

14. nap ment fel. görbét most nem vezetek (a régi mérési eredményekhez képest viszonyítottam, tudom, hogy ez nem a legjobb, de talán a semminél több)


előtte több nappal voltunk csak együtt, mert direkt "tartogattunk". arra számítottunk, hogy a teszt biztosat mond. lehet, hogy legközelebb minden kétértelmű eredménynél együtt leszünk, akár naponta.



de én azon lepődtem meg, hogy a + utáni negatív nap általában sokkal halványabb, tehát gyorsan ürül az lh. nekem meg csak egy pici árnyalatnyi különbség volt. ezért reménykedem, hogy lehet, hogy az még +nak számított. utólag mondjuk úgy is kiderül, de addig nehéz lesz a várakozás ilyen bizonytalanságban

2010. júl. 1. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!