Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet még esélyem? Nagyon...

Lehet még esélyem? Nagyon régóta várunk már egy babára, de eddig sajnos nem jött össze.

Figyelt kérdés
Múlt keddre nem vártam,másnap csináltam egy negatív tesztet.Most szerdán megjött,sajnos:( DE valahogy mégis úgy érzem,hogy sikerült..A hasam nagyon fel van puffadva,folyamatosan szúrkál a petefészkemnél,hol erősebb,hol gyengébb hányingerem van.A mellem kb a kétszeresére nőtt,és a bimbó körül apró pöttyök jelentek meg.De a legjobban ez a szúrkálás,és a "fura érzés" a hasamban,ami miatt mégis úgy érzem,hogy babás vagyok.Lehetséges ez??
2008. nov. 7. 19:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja,és a vérnyomásom kb 2 hete folyamatosan nagyon alacsony(88/54),a pulzusom viszont 90 körül van..
2008. nov. 7. 19:49
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen miért ne lehetnél???Vannak akik menstuálnak a terhesség alatt.hát remélem sikerült.Üdv neked!!!!
2008. nov. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem tesztelj hátha
2008. nov. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Háát köszi lányok,de egy kicsit konkrétabb választ vártam volna..

Nincs senki,aki hasonló helyzetben volt,és babás lett?:(

2008. nov. 8. 08:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Természetesen lehetsz terhes. A barátnőm két héten át csinálta a tetsztet mire kimutatta a terhességet. Elképzelhető, hogy később jött létre a terhesség, mint számítottad, később volt a tüszőrepedés és ilyenkor a teszt még nem mutatja ki, várj egy hetet és csináld meg akkor a tesztet. Én is úgy voltam, hogy a terhességem 4. napjától éreztem a tüneteket, de a teszt csak jó két héttel ezután mutatta ki. Remélem a következő teszt pozitív lesz.
2008. nov. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia,mivel megjött szerintem nem sok esély van rá hogy babás vagy.én is voltam már sajnos ugyan így,hatalmasat csalódtam!az erek megduzzadtak a cicimben,még a párom is mondta,fájt is,és csak nem volt baba.bocsi ha nem ezt vártad.
2008. nov. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Én nem csak a "jót" akarom hallani,csak ha esetleg valakivel történt ilyen,az erőt ad.De attól függetlenül legalább visszahúznak a földre ha esetleg olyan választ kapok,amire nem számítottam.Köszi
2008. nov. 9. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!