Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS! Gyereket tervezunk a...

SOS! Gyereket tervezunk a parommal de kozben megjott a havim, nagyon fajt es fajdalom csillapitot vettem be meg gorcs oldot aztan fura volt a mensi igy teszteltem es latszik a halvany masodik csik ha tenyleg terhes vagyok attottam a babnak? 😥😥

Figyelt kérdés
2019. jan. 7. 14:47
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Drukkolok neked,majd írj mi történt!
2019. jan. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom😊
2019. jan. 7. 15:58
 13/27 A kérdező kommentje:

Ezt találtam remélem sokaknak segít!


Dr. Czeizel Endre: Na most ez egy teljesen idejét múlt butaság. Tessék végiggondolni. Ugye a terhességet az utolsó havi vérzés első napjától számítjuk, vagyis az asszony az első két hétben nem is terhes.



Műsorvezető 1: Csak a kerek mutató szerint, hogy majd mikor szül.



Dr. Czeizel Endre: Mert nem tudjuk honnan máshonnan számolni. És akkor a 3. , 4. , amikor az a kis magzatkezdemény vándorol a petevezetékben, majd beágyazódik a méhben és a 29. nap az, amikor sejtek elkezdenek specializálódni, a 3. és 4. héten őssejtek vannak. Az őssejtek mindenre képesek. Akkor, ha valami nagyon drasztikus hatás éri a magzatot, eltűnik, egy-két napot késik a havi vérzés. Általában senki se tud róla. De az összes többi totálisan regenerálja. Teljesen egészségesen születik. Vagyis az első hónapban semmifajta rendellenesség nem alakulhat ki. Tehát például ezt borzasztóan meg kéne tanítani az embereknek, hogy a kimaradt havi vérzés előtt semmifajta külső ártalom nem tud rendellenességet okozni. Tudniillik azért sajnos a várandósságok nagy része az nem tervezett. Tehát a nő arról jön rá, hogy várandós, hogy kimaradt a havi vérzés. Akkor elkezd gondolkozni, hogy Jézus Mária múlt héten volt a férjem szülinapja, hogy berúgtunk, ilyen gyógyszert szedtem, olyan betegségem van, elmegy a körzeti orvosához, és azt mondja Jézus Mária, hát a legérzékenyebb első hónapban, na hát. Pedig az első hónapban semmifajta fejlődési rendellenesség nem alakulhat ki.

2019. jan. 7. 16:12
 14/27 anonim ***** válasza:
Megmutatod a teszted nekünk?
2019. jan. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Nem ártasz 1 db fájdalomcsillapítóval meg görcsoldóval sem..de ha megjött akkor valószínűleg nem vagy terhes, bár van aki ,,menstruál" terhesen minden esetre én a helyedben nem élném bele magam míg orvos nem látott.Volt egy barátnőm akinek halvány csíkos tesztje volt és rövidebb mensije volt utána.Nála kiderült, hogy kémiai terhesség.:/
2019. jan. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Konnyen meglehet... csutorrokon kiderul... majd jelzek...koszi🙂
2019. jan. 7. 16:30
 17/27 A kérdező kommentje:
Az a baj h nem latszik a csik a foton szabad szemmel is nagyon halvany
2019. jan. 7. 18:24
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira halvany hogy fotozni sem lehet akkor az negatív. Semmit nem fog az orvos látni ultrahangon még ha esetleg kesobb fogant es "nem valodi verzesed van. Ha bizonytalan vagy inkabb nezesd meg vérből a hcg értéket.
2019. jan. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Nem derül ki semmi csütörtökön, mert ha most teszteltél "pozitívat", semmit nem fog még látni a doki sem.
2019. jan. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Megy a drukk :) írj majd
2019. jan. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!