Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mit jelent a papíromon? Az...

Ez mit jelent a papíromon? Az ájulás kerülget.

Figyelt kérdés
Lombik előtt vagyok és olvastam a leleteimet és amin az átjárhatósági van oda van írva, hogy malignitás biztonsággal nem kizárt és zárójelben C3 van. Megnéztem a keresőben és rákot ír de ez a lelet 2004-es de azóta van már 2 gyerek is és több orvos látta a leletemet és nem foglalkoztak vele. Akkor ez azért van mert vettek le tenyésztésre cuccot és nega lett? Jaj lányok majdnem elájultam mikor beírtam a keresőbe. Kérlek segítsetek?!!!
2010. jún. 28. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem azóta voltál rákszűrésen és az jó lett?!

Akkor rendben van.Ha nyugtalan vagy inkább orvosod kérdezd meg,mutasd meg a leleted és megnyugszol:-)

2010. jún. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lelet 2004-es ne foglalkozz vele! A C3 több mindent is jelenthet, szakterülettől függően. nem tudjuk, pontosan mire írta, de ha bármi gond lett volna, biztosan kivizsgálták volna. És azóta többször is volt rákszűrésed, így kizárt, hogy gond legyen!
2010. jún. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez úgy van leírva, hogy cytológia c3 a petevezető átjárhatóságin csinálták mert laporoszkópos műtétem volt és azóta is voltam kétszer lombikon és csináltak rákszűrést és minden rendben volt. Aranyosak vagytok, hogy írtatok sokat jelent tényleg. Remélem nem lesz baj.
2010. jún. 28. 15:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A rákszűrés eredményét nem "p" betűvel jelölik? Nekem mindig azt mondta a dokim, hogy P2.
2010. jún. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

NYugi, ha 2004 óta néztek rákszűrést, akkor minden rendben van. Ez csak annyit jelentett, hogy nem tudták biztonsággal kizárni, hogy esetleg rosszindulatú sejtburjánzás zárja el a vezetéket. Ez meg nem azonos azzal, hogy rákot találtak! Azóta már kiderült volna, ha mégis az van, úgyhogy nyugi.

Off: utolsó válaszoló a citológiai eredményeket több féle szempontból is ki lehet értékelni, amiről te beszélsz, az a Papanicolaou osztályozás, P1-P5: Görög-amerikai citopatológus kezdte a méhnyakrák szűrést sejtkenetek citológiai vizsgálatával. Évtizedek óta használatos. Súlyosság szerint öt fokozatból áll. Viszont a Papanicolaou osztályozás helyett a cervix citológiában ma már általában az úgynevezett CIN és Bethesda féle SIL osztályozást használják. A CIN a Cervical Intraepithelial Neoplasia rövidítése, és a leleteken CIN-nel (vagy csak C-vel) jelölik.

2010. jún. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A barátnőm most jár nődokihoz több problémája is van és a legelső amit mondott neki az orvosa, hogy bármilyen leletet meg kap eszébe ne jusson a neten beírni semmien keresőbe, mert abból mindig csak a bajok vannak!

sztem pont az ilyenekre gondolnak az orvosok és kapnak a fejükhöz, amikor Te (vagy én vagy ő vagy akárki) látsz valamit a leleten és beírod aztán kidob valami tök mást vagy valami tök összetett dolgot és Te (mi) egyből a legrosszabbat vesszük ki belőle!:D

sztem nyugodj meg, és szépen felejtsd el! ha 6 év alatt egyetlen orvos sem mondta neked azt, hogy bármi baj lenne, nem hiszem, hogy ezen kéne idegeskedned!

csak saját magadban teszel kárt, ha butaságokon töröd az agyad!

(remélem kivehető, hogy egyáltalán nem rosszindulatból írtam, hanem próbáltam segítőkész lenni:D)

2010. jún. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze mindent értek és köszönöm a válaszaitokat. Aranyosak vagytok és azért megnyugodtam, mert eszembe is jutott, hogy a lombikos doki is nézte utána csináltak rákszűrést és minden ok volt. Remélem így is marad. Mindenkinek jó egészséget kívánok. Köszönöm mégegyszer.
2010. jún. 28. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!