Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A cytológiai papíromon mit...

A cytológiai papíromon mit jelent a következő? :A zóna . Szigetek.

Figyelt kérdés
Amúgy babát tervezünk (nem görcsösen). Félek, hogy ez valami problémát jelent.A pontok helyén olvashatatlan valami van.
2008. dec. 6. 11:56
 1/4 A kérdező kommentje:
mégegyszer leírom, mert átírták. A zóna ... szigetek.
2008. dec. 6. 11:56
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! A-zónában körkörösen szerk. nélküli terület.

Nekem ez van írva. semmi különös. A doki mondaná ha baj van. a cytológia eredmény:p1, p2, rendben van. ha p3 akkor van gyulladás, és a p4 a nem jó.

Én rákérdeztem, és csak annyi hogy a méh falán egy kis hámelváltozás, ezt okohatja egy kis baktérium vagy felfázás. de semmi komoly, ne izgulj. Egyébként pont ma voltam dokinál, mert mi is babát tervezünk, de nem jött eddig (6 hónapja) És megnyugtatott, hogy az átlag teherbeesés 6-8 hónap, s egy évig is normális. Ti mióta próbáljátok?

2008. dec. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia! Nekünk már van kettő, pont ezért írtam, hogy nem vagyunk görcsösen rajta az ügyön, ha jönni akar, szeretettel várjuk.Amúgy ez az első hónap. Hétfőn (nem) kéne megjönnie...
2008. dec. 6. 15:01
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja! Az első kettő elsőre összejött.:)
2008. dec. 6. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!