Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előváladéktól tényleg nem...

Előváladéktól tényleg nem lehet teherbe esni? Ha csak az előváladék kerül be, a férfi el sem megy sem a hüvelyben, sem máshol?

Figyelt kérdés
Olyanokat olvasok ilyen orvosi lapokban, hogy előváladéknál 0% az esély. Ennek ellenére van olyan ismerősöm aki megszakítással lett terhes, de ott kerülhetett éppen sperma is, na de ha el se megy a pasi akkor nem kerülhet, akkor csak az előváladék van.
2010. jún. 28. 11:45
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
én is így tudom hogy 1 kell hozzá...ezért lepődtem meg annyira, és írtam ki a kérdést. Amúgy még az "orvos" neve is kivan írva, én biztos nem írnám ki a nevem ha ilyen hülyeséget mondanék:D
2010. jún. 28. 12:30
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát, ennyi erővel mostantól én is Dr. Juhász Bernadettként adom a válaszokat :D Ilyen hülyeséget én is tudok írni bármiféle képzettség nélkül :D
2010. jún. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100 nőn végezték a felmérést. És 1 év alat 30-40 lett terhes a százból.
2010. jún. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Értem Esty, köszönöm a választ :) Tehát nagyon nem biztonságos a megszakításos "védekezés" ez az eredmény is mutatja.
2010. jún. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A megszakítás egyáltalán nem biztonságos,barátnőm is így lett terhes.Ők 2-szer egymás után csinálták,így meg azt hiszem,nőtt a kockázat,de nem bánták meg!
2010. jún. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem igaz, teherbe lehet esni, abban is van spermium.
2010. júl. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!