Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az UH szerint van peteérés,...

Ha az UH szerint van peteérés, akkor a hormonszint is nagy valószínűséggel rendben van?

Figyelt kérdés
3cikluson keresztül vizsgált a dokim pé idején, minden teljesen rendben volt (23mm tüsző, 9.6nyálkahártya...). Ha vkinek gond van a hormonszintjével, az miben nyilvánul meg? Nem megfelelő hormonszint esetén is lehetnek ilyen adatok pé környékén?
2008. nov. 6. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem volt 5 elhalt terhességem. Tehát volt peteérésem és teherbe is tudtam esni. Viszont a progeszteron szintem alacsony /erre idén derült fény/. A harmadik nőgyógyász akihez most járok végre elküldött vérvételre.
2008. nov. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hiába van jó hormonszint a peteéréshez, ha a terhesség megtartásához nincs. Két gyerekem van, egy elhalt terhességem volt alacsony sárgatesthormon miatt, így a második fiamnál gyógyszeresen kaptam sárgatesthormont a terhességem 4 hetétől a 15 -ig.

Általában ez összetett vizsgálatokkal derül ki.

2008. nov. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem nem volt elhalt terhességem, még nem sikerült teherbeesnem.
2008. nov. 7. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!