Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pontosítani szeretnék valamit...

Grófházy kérdése:

Pontosítani szeretnék valamit missed ab-bal kapcsolatban Nekem okt 7-én volt, de még mensi sehol. A dokim azt mondta, hogy UH alapján még kb 2 hét. A 3 hónap azünetbe már az elmúlt hónap is beletartozik, vagy 3 mensit célszerű kivárni?

Figyelt kérdés
2008. nov. 6. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem úgy mondta, hogy a mütéttől számitott 3 hónap.
2008. nov. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2008. nov. 7. 18:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt missed ab-om és utána 6 héttel jött meg a mensim. Szerintem a következő babával érdemesebb lenne 6 hónapot várni, hogy teljesen rendbejöjjön a szervezeted. Ha hirtelen terhes leszel nagyobb az esély egy újabb vetélésre. Ha nem regenerálódik teljesen a méhed, akkor nehezebb lesz a beágyazódás, nem biztos, hogy jól meg tud tapadni a baba. Mi 6 hónapot vártunk és egyből sikerült, azóta már másfél éves a kisfiúnk. Sok sikert és inkább várjatok egy kicsit többet.
2008. nov. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
SZIA!NEKEM SZEPTEMBERBEN VOLT A MŰTÉTEM ÉS A SZÖVETTAN EREDMÉNYÉRT MŰTÉT UTÁN 3 HÉTTEL KELLETT VISSZAMENNEM.ÉN AKKOR MÁR TÚL VOLTAM AZ ELSŐ MENSIN A DOKI MONDTA HOGY REMEK NEM KELL MEGVÁRNUNK A JANUÁRT MINT KORÁBBAN MONDTA NOVEMBERI MENSIT KÖVETŐEN LEHET ÚJBÓL PRÓBÁLKOZNI ADDIG VÉDEKEZZÜNK.SZERINTEM AMÍG NINCS MENSI ADDIG NEM ÁLLTAK HELYRE A DOLGOK TELJESEN ODABENN ÉS EZÉRT CÉLSZERŰ KIVÁRNI A 3 MENSTRUÁCIÓT.SOK SIKERT KÍVÁNOK AZ ÚJABB BABÓCÁHOZ!
2008. nov. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!