Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Óvszer nélkül belém hatolt,...

Óvszer nélkül belém hatolt, (5 napja) 2 napja pedig szinte állandó hányingerem van. Ugye nincs gáz?

Figyelt kérdés

Óvszer nélkül hatolt belém kb. 4-5ször, de nem ment, és szerintem előváladék sem volt... Azzal nyugtatom magam, hogy sokan ezt a "megszakításos módszert" alkalmazzák. Igazából nem tudtunk uralkodni magunkon. Most nagyon félek.. a hányinger.. és talán fejfájás.

Viszont egyszer volt egy másik eset, (ne nézzetek hülyének) akkor éreztem, h.. teherbe estem. Nem tudom megmagyarázni, éreztem. És be is vettem tablettát. Most nem érzem, határozottan nem. Szinte biztos vagyok benne, hogy nem estem teherbe. De a hányinger...


(Mindig is hányingeres típus voltam, de nem állandó jelleggel. Most szinte egész nap.. érzem. Nem olyan erősen, de állandóan jelen van.

Nagyon félek :( Segítsetek.)


Jah, és azt hiszem, 23.-a körül jött meg.


2008. nov. 6. 21:16
 1/4 A kérdező kommentje:
*de nem ment el
2008. nov. 6. 21:17
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs gáz.A hányinger még nagyon korai lenne, szerintem az inkább most az idegeskedéstől van.
2008. nov. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Grófházy ***** válasza:
100%

tehát a "behatolás" :) után már mensi is volt?Akkor nem hvagy terhes.A megszakításos közösülésről pedig szokjatok le,ugyanis a Pearl indexe nem túl előkelő helyet foglal el a listán.Érdemes átnézni.Inkább menj el szakemberhez és kérj segítséget(tabletta,vagy a doki tudni fogja mi kell neked)Akkor íme a táblázat:A Pearl Index egy szám, amely azt mutatja, hogy a 100 nő közül, akik egy éven keresztül használják az adott fogamzásgátló eszközt, hányan esnek teherbe. (Ez természetesen ugyanazt jelenti, mintha egy nőt vizsgálnánk 10 éven keresztül.) Ilyen módon a Pearl Index értéke minél alacsonyabb, annál biztonságosabb. A 100% biztonságot az nyújtaná, ha ez az érték 0 lenne.


A fogamzásgátló módszerek Pearl Indexe:

(Minél kisebb az érték, annál nagyobb a hatékonyság)


A 100 nőnél egy évig

alkalmazott módszer A módszer használatának egy éve alatt terhessé vált nők száma:


Nincs fogamzásgátlás:85

Megszakítás :35

Ritmus (naptár):14-40

Rithm (billings): 15.5-32

Spermicidek: 5-20

Méhszájsapka: 7-11

Óvszer: 3-4

Női óvszer:1-5

Pesszárium spermiciddel:2-3

Rhythm (hőmérőzés):0.5-3

Injekció 0.03-2

Hormonális IUD:0.05-0.1

Tabletta 0.1-0.5

Sterilizáció 0.1-0.3

Implantátum 0

2008. nov. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, és nem tudom.. Ha félreérthető voltam, bocsi, de még nem jött meg. Legutóbb okt 23. körül volt meg.. ha minden igaz. De nem emlékszem pontosan. Inkább hamarabb.

És elmúlt szombaton történt a dolog, azaz majdnem egy hete. A hányinger nem múlik.

2008. nov. 7. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!