Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állandó hányingerem van nem...

Állandó hányingerem van nem csak reggel egész nap. Tudom ez a dolog ezzel jár de nincs mégis valakinek valami ötlete hogy hogyan csillapíthatnám? Nagyon rosszul vagyok tőle.

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Magne B6 segített.
2010. febr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia! Itt már volt erről szó: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Jó egészséget nektek!Nekem is a gyömbér vált be de csak időszakosan, nagyon kitartó volt az émelygés, de el fog múlni! Reméljük minél hamarabb!

Jó egészséget nektek!!!

2010. febr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Bocsi, a jókívánság kétszer ment :)
2010. febr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem a homeopátiás sepia vállt be. Míg nem volt itthon, addig segített a citrom is, nagyon jól esett. De volt, hogy savanyú cukrot szopogattam.

Boldog babavárást!

2010. febr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem a 7-12. hét között volt nagyon rosszullétem, szinte semmit nem tudtam megenni. Az orvos Magne B6 tablettát javasolt, használt is, kb a felére csökkent a rosszullétek száma.

De ami nekem igazán segített, az a cola. Étkezés után egy pohár cola. Nem light, hanem rendes Coca Cola. ( Terhesség előtt szinte soha nem ittam! ) Kis mértékben nem károsítja a babát a koffein. Egy próbát megér.

2010. febr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a gyömbéres keksz segitett :$ Reggel pedig kétszersültet (Wasa) ettem, az valahogy jólesett mindig...
2010. febr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sima B6 vitamin a rosszullétre szerintem jobb mint a MagneB6,mert több benne a B6 vitamin,és az jó a hányingerre... Én szedtem még egy homeós bogyót is Sepia a neve.
2010. febr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is a B6-ra esküszöm, nekem mindig segített. Savanyú cukor, citrom ami még bevált.Mégis nálam a legjobb az, ha eszek.Ha van valami a gyomromban, akkor általában elmúlik.Reggel csak gyümölccsel tudok kezdeni.Ez elmulasztja, és egy óra múlva a reggelire is rá tudok nézni. Állítólag jó még a kamillatea, a gyömbér minden formában (tea, keksz) de ezeket még nem próbáltam. Napközben sokszor egyél keveset. (5-6- szor egyél egy nap)Kerüld a nagyon zsíros ételeket.
2010. febr. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm az ötleteket rá is fogok állni valamelyikre mert igy elég

kellemetlen dolgozni is!

Még egyszer köszönöm!

2010. febr. 22. 18:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!