Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruáció előtti valamint...

A menstruáció előtti valamint a terhesség miatti mellfeszülés mennyivel másabb?

Figyelt kérdés
2008. nov. 6. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
szia.nekem a mensi alatt feszülni szokott,ami 2-3napig tartott.Amikor terhes voltam,nekem egy hónapon át,ha nem,tovább,iszonyatosan szúrt,ha megfogtam,és nekem teljesen tovább fájt.
2008. nov. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eleinte nem sokban különbözik, vagy egyáltalán nem is különbözik. De később a terhesség esetén úgy kb az ötödik héttől átmehet iszonyú fájdalomba, olyan érzés, mintha le akarnának szakadni, rettenetesen megduzzadnak, előtűnnek a bőr alól az erek, a mellbimbó érzékennyé válik, nem férnek bele a régi melltartókba. De mire ezeket tapasztalod, már úgyis tudod, hogy terhes vagy.....
2008. nov. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem mensi előt mindig feszül, kétszer voltam már terhes, egyiknél se fájt, semit nem éreztem, viszont most készülünk a harmadik babára, holnapra nem váromés nagyon égnek a ciciim! Ez a legjobb szó rá, hogy ég! Bizsereg néha. Nekem ez teljesen szokatlan, de hogy ez jelent e terhességet, azt majd csak pár nap múlva tudom meg.
2008. nov. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!