Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért ilyen sokáig + az ovuteszt?

Miért ilyen sokáig + az ovuteszt?

Figyelt kérdés
Már negyedik napja + az ovutesztem. A hőm ma reggelre megemelkedett 36.4-ről 36.75-re. A múlt hónapban csak egy napig volt + és a hő szerint is a következő napon volt pé-m. De most már sokallom ezt a négy napot. Most tescos tesztcsíkot vettem, a múlt hónapban Corax kazettás volt. Nem értem miért nem negatív már!
2008. nov. 6. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyéb hormonális vagy egyéb betegségek tünete is lehet a hosszú ideig tarto LH hormon. Mindenképpen kellene egy hormonvizsgálat hogy megnézzék minden ok-e, mert ez tényleg sok.

Totál pozitív, nagyon erős mind a két csíkod?

2008. nov. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Grófházy ***** válasza:
mert már peteérés előtt is emelkedett az Lh szint.Ezért kell napokig csinálni.Én megírtam őket és összehasonlítottam,hogy melyik az erősebb csíkos,Első hónapban kiváncsi voltam,hogy milyen lehet napokon át.De láthatóan volt egy nagyon piros.És köv.hónapban siker!!!!
2008. nov. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az LH teszt negatív akkor is ha látható a másik csík is. Akkokr pozitív ha egyforma vagy a tesztcsík erősebb a kontrollcsíknál.

www.babatervezokotthona.net itt kell szétnézni! Szakszerűen le van minden írva! Szuper jó oldal!!!

2008. nov. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ismerem azt az oldalt és nekem is nagyon tetszik. Egyformák a csíkok, talán a másodiknál volt egy kicsit erősebb a tesztcsík. De csak egy nagyon kicsit. Azóta teljesen egyforma mindkettő. A második clostis hónapom volt, lehet hogy ez is befolyásolja?

Köszi mindenkinek!

2008. nov. 6. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!