Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PG 53 ovulációs mikroszkópot...

PG 53 ovulációs mikroszkópot érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk, és nem tudom pontosan, hogy mikor van a peteérésem:-(
2008. nov. 6. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én használtam azt is, és tesztet is.

Játéknak jó, kb 3000 Ft. körül van az ára.

A legeslegjobb amit csak ajánlhatok neked az az ovulációs teszt! Nekem így sikerült a bébi. :)))

A neten elég olcsón hozzá lehet jutni (pl.babatervezokotthona.net-en), én onnan vettem, egyszerre 15-20 tesztet is.

Hőt nézel? Nyákot?

2008. nov. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nézek én már mindent:-)))))))9


Hőmérőzni még csak most kezdtem a héten, pedig nem akartam rágörcsölni a dologra. Kipróbálok mindent, hátha:-)

2008. nov. 6. 18:56
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja, és gratula a bébihez:-)))))
2008. nov. 6. 18:58
 4/5 Grófházy ***** válasza:

kb 1 hónap míg megatnulod értékelni a látottakat.de nekem nem jött be.Azon az áron tudsz ovu tesztet is venni kb 20 db-ot.az ugye 4 havi csík.és a vizeletes ovu teszt nekem kevésbé volt körülményes.A mikroszkóp előtt legalább 1 órával semmi evés,ivás,mert nem lesz értékelhető,meg kell várni míg megfelelően megszárad...szóval nekem macerás volt.Délután produkálsz egy kis pisikét,beleállítod,és pár perc múlva ott az eredmény.Én az egyszerűbb megoldások híve vagyok. :(

Nekünk mikroszkóppal 1 évig nem sikerült,ovu tesztel meg elsőre.De lehet,hogy ez csupán a természet műve volt,nemtom :)

2008. nov. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi:-), megfogadom a tanácsokat.
2008. nov. 6. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!