Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombisok ez a program menyi...

Lombisok ez a program menyi időbe telik ha már voltunk konzultációra ez a program hosszadalmas?

Figyelt kérdés
azért kérdezem mert voltunk konzultációra a doktornőhöz Szegedre és azt mondta a doktornő hogy ha meg jön a Júliusi menszim akkor kérjek időpontot, hogy mikor mennyünk vissza de hozzá teszem meg van az egész vizsgálatom ami kell kivéve a belgyógyászati,,szerintetek utána fel pörögnek az események ?
2010. jún. 27. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen protokolt alkalmaznak majd nálad. Ha long (azaz hosszú) protokol lesz, azt a ciklus 21. napjától kezdik és másfél hónapig tart kb. Ha short, akkor kb. egy hónapos a lombikkezelés, mert úgy tudom, ott a ciklus 3. napjától indítják a stimulációt.
2010. jún. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen. Szerintem a júliusi ciklusod 10-12. napján kell menned ellenőrző UH-ra. Akkor megkapod az injekcióid receptjét, egy hónapig szúrogatod magad, és a következő ciklusod közepén leszívás és beültetés.

Persze közben sok UH-os ellenőrző vizsgálat, de mindenképp felgyorsul, ha már megvannak az események.

Ja, az injekciók árán ne csodálkozz majd! Én el is raktam emlékbe az egyikről a számlát, ilyet nem sűrűn látni. 100.000 Ft támogatás nélkül, támogatással: 30.000,-

2010. jún. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
események = eredmények
2010. jún. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kösz a választ , azt nem tudom hogy milyen kezelésben veszünk részt .amúgy van egy kislányom de szeretnénk egy tesót neki az természetes úton jött uttánna sajna volt két méhen kívüli terhességem és eltávolították mind két petevezetőt sajna és szerintetek menyi esélyem van a teherbe esésre?
2010. jún. 28. 08:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha a petefészkeid megfelelően működnek, nagy esélyed van lombikkal.
2010. jún. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!