Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányadik ciklusnapon érdemes...

Hányadik ciklusnapon érdemes elkezdeni jóstesztelni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
a nem várt menzi előtti 4. nap reggelén első vizeletből már megpróbálhatod - nekem akkor nagyon halványan már kimutatta. Ha akkor még negatív,akkor várd meg a nem várt első napját és akkor próbáld újra
2010. jún. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
9. dpo-tól érdemes. de sokszor nem mutat hamarabb eredményt, mint mutatna a terhességi teszt is. alapból is max 1-2 napot lehet nyerni vele.
2010. jún. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én kíváncsiságból csináltam egy ovu.tesztet most hétfőn. Negatívra számítottam, hiszen csütörtökön volt peteérésem. A helyzet az, hogy pozitív lett. És a tegnapi is. Ma is csinálok egyet, aztán talán jövő hét elején már hcg-t, ha ez is pozitív lesz. Tehát nekem a 19. ciklusnapomon lett pozitív a teszt (Corax ovu.teszt), 15. napon peteérésem volt. Remélem, a hcg is pozitív lesz! :)
2010. jún. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Igen, olvastam a tesztedről. Nekem csütörtökön lett + az ovutesztem, kíváncsiságból én is csináltam egyet hétfőn, de nekem - lett. Majd írd meg ha teszteltél hcg-re, kíváncsi vagyok sikerült-e. Szorítok.

2010. jún. 30. 16:30
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is nagyon kíváncsi vagyok. Volt aki írta, hogy csak spontán nem fordul elő kétszer peteérés. Ma csináltam ovu.tesztet, de már csak egy rosszabb fajta volt itthon, ami még azt sem mutatta ki, hogy peteérésem lesz, míg ugyanakkor a Corax mindkét csíkja élénk volt. Így most sem mutatott semmit. Holnap szerintem veszek Corax-ot, bár nem tudom megérné-e erre a pár napra az 5 darabos kiszerelés. Az nálam mindig megbízható volt. Merem neked is ajánlani.

Egyébként, ha babáról van szó (reméljük igen), akkor elég korán jelzett. Szinte mikor elkezdődhetett a beágyazódás.

Én is nagyon drukkolok Neked! Mindenképpen visszajelzek, ha van valami új hír! :) Ugye te is írsz, hogy mi a helyzet?

2010. jún. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én azt hiszem holnap, a 9. dpo-n kezdek el jóstesztelni.
2010. júl. 3. 20:37
 7/9 anonim válasza:
Soha.
2010. júl. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Csak annyit fűznék hozzá, hogy totál hülyeség, hogy spontán nincs két peteérés! Kétpetéjű ikrek?!?!?! Ésmára bizonyított tény, hogy nem feltétlenül egy időben repednek a tüszők. Nekem múlt hónapban volt félidőben is,és volt egy spontán is aciklusom végén. Késett is a menszim emiatt...

2010. nov. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nekem abban a hónapban sikerült! Szombaton töltöm a 23 hetet a lánykámmal. :)
2010. nov. 17. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!