Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS mellett lehetséges a...

PCOS mellett lehetséges a spontán peteérés?

Figyelt kérdés
Hónapok óta ez az első "tiszta" ,gyógyszermentes hónapom.Előző hónapoban Clostival volt peteérésem,de sajnos korai vetélés lett a vége:(Most fájdogál a jobb petefészkem,feszít,mint mikor érett tüsző van benne.Reménykedhetek?
2008. nov. 6. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
szia én is pcos vagyok, és nekem nem volt peteérésem spontán. de egy kicsit megijesztettél, mert most van 3 pozitív tesztem, és ha tényleg hihetek hogy baba van, nem akarom elveszíteni. megkérdezhetem, te hány hetesen vetéltél el? és mi volt az oka tudod e?köszi
2008. nov. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia!Én rögtön elvetéltem,1 hétig élvezhetem a terhességemet:(5 hetes és 1 napos voltam.Azért ment el,mert a Clostitól vékony lett a nykh. s nem tudott megtapadni:(6 mm es volt.Pedig kaptam Utrogestant.Ne izgulj,egyáltalán nem biztos h nálad is ez lesz a vége!Viszont talán úgy néz ki,h ettől a pici terhességtől javult valami,mert spontán peteérésem van,legalábbis az ovulációs mikroszkóp azt jelez,s minden más tünet is megvan.Sok sikert neked,és gratulálok!
2008. nov. 7. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!