Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szülés után mennyi idővel...

Szülés után mennyi idővel lehet teherbe esni?

Figyelt kérdés
2008. nov. 6. 10:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam 10 hónapos, és védekezés mellett most lettem terhes. Még nem tudom mit csináljak!
2008. nov. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem ha szerettél volna még gyereket akkor tartsd meg.
2008. nov. 6. 11:14
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosok a 6 hónapot mindenképpen ajánlják.Engem mondjuk császároztak,elég sok gond volt,nekem a dokim azt mondta ráérek,1-2 évig.Persze az más mint a sima szülés.

Tervezitek? Mennyi idős a kicsi?

2008. nov. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Köztem és az a tesóm között 11 hónap van, tehát 2 hónap múlva már terhes volt anyukám.

Szerintem fél évet azért várjál, de 1 évet szoktak ajánlani általában az orvosok, természetesen az más, hogy véletlenül vagy védekezés mellett hamarabb terhes leszel.

Kell a szervezetednek a regenerálódás és jobb ha a baba is kicsit nagyobb mielőtt újabb születik.

10 éves és egy 4 hónapos baba anyukája

2008. nov. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok.

Van már egy 6 éves lányom is, és nem akartam még egy gyereket, úgy érzem kettővel teljes az életünk. Arra végképp nem számítottam, hogy védekezés mellett megtörténik ez velem.

Nem sok időnk van dönteni és nehéz, mert az abortuszt is elitélem.

2008. nov. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Utolsónak: hogyan védekeztek?


Én gondolkozom hogy spirál vagy gyógyszer?

Nem szeretnék még másikat. Császároztak és azt mondta a dokim hogy 2év. Csak arra lettem volna kíváncsi hogy mennyi idő míg vissza áll a fogamzó képesség.

2008. nov. 6. 14:34
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

Pharmatex kúppal védekeztünk, de már évek óta, és még soha nem volt semmi baj vele. Hát most így jártam.

2008. nov. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ajjaj! Én most vettem ezt a kúpot,ezekszerint ennyire nem megbízható? Én Cerazettét szedtem eddig, de mivel már nincs tej átállok másra.Szerintem a kérdezőnek a helyében én a gyszert mondanám ezek után,én is azt iratok,eddig megbíztam a kúpban,de amit írtak...

A spirál elég veszélyes is lehet,van akinek semmi gondja, de van aki jó kis gyulladással küzd miatta,a gyszer a legtutibb!

2008. nov. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
2. voltam
2008. nov. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon nehezen jött a baba. 2 évre jött . megszültem és rá 6 honapra terhes lettem . mi csak ugyvédekeztünk hogy kihuztuk mikor kikell és kész. először ez bejött merthát magátol nemis sikerült volna az első gyerek,és mosr 20 hetesek vagyunk nagyon boldogok.
2008. nov. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!