Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2hete késik a mensim, voltam...

2hete késik a mensim, voltam nőgyógyásznál, aki azt mondta, hogy egy4,5mm-es petezsákom van. Rá 2 napra csináltam egy tesztet, ami negatív lett. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
2008. nov. 6. 09:17
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Mennyi idős terhes lehetsz pontosan? Milyen tesztet használtál,sajna az is előfordulhat hogy a petezsák üres,de nem szeretnélek riogatni,csak leírom a lehetségeket,viszont az is lehet hogy a teszt nem volt olyan érzékeny hogy kimutassa a HCG-t.Azért kérdeztem a teszt fajtáját!
2008. nov. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A teszt neve:medi-lab.Nem tudom mennyi idős lehetek,az orvos se mondta,hétfőn kell visszamennem kontrollra.(Szerintem olyan 3 hetes)
2008. nov. 6. 09:25
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

5-6 hetes lehetsz szerintem ha 2 hete késik,mert az utolsó mensi első napjától számítják a terhességet,hááát a medi-lab nálam 3x csalt! Ajánlanám hogy gabriel vagy claer blue vagy Qpido val tesztelj mert ezek megbízhatóbbak és érzékenyebbek!

És fontos hogy NE IDEGESKEDJ!!! :)

A.

Közben a rendszer szórakozott velem mert leírtam ezt a pár sort,rá nyomtam a válasz küldésre,erre a feletted lévő kérdéshez vágta be....

2008. nov. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,nagyon rendes vagy
2008. nov. 6. 09:35
 5/9 ketteske ***** válasza:
én 5 hetes vagyok és csak 2mm-es a petezsákom.
2008. nov. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tesztet csináltál?
2008. nov. 6. 12:12
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Na miujsi??? Voltál dokinál?? Ugye látszik már valaki??? :)

A.

2008. nov. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál,de sajnos azt mondta,hogy már nincs ott...úgyhogy ez van.De nagyon aranyos vagy!
2008. nov. 15. 13:32
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom....nagyon... :(( De arra gondolj hogy lehet nem lett volna egézséges ha megmarad. De ne feledd...új hónap,új remények!

A.

2008. nov. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!