Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Enyhe hüvelygomba esetén...

Enyhe hüvelygomba esetén sikerülhet a teherbeesés? Ha összejönne akkor az árt a babának?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban kaptam rá gyógyszert, úgy nézett ki el is múlt, de most azt vettem észre mintha megint lenne. Elvileg a hétvégén van a peteérés.
2008. nov. 5. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha én tudnám, hogy gombám van, biztos nem szeretkeznék a párommal. Azért tartsuk már tiszteletben a másikat, és ne okozzunk neki nemi bajt (még akkor sem ha nála nagy valószínűséggel tünetmentes lesz). Ha utána őt nem kezelik, simán visszakaphatod tőle, és terhesség alatt az már nem túl jó!
2008. nov. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyszer Czeizel doktor mondta egy tévéműsorban: ha úgy esel teherbe, hogy a hüvelyben nincs oké (gondolt itt gombára vagy bacikra), akkor az nincs jó hatással a terhességre, mert a fertőzés valahogy felkerülhet a burokra, amitől idő előtt megrepedhet. Tehát lehet koraszülés a következménye.
2008. nov. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!