Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jókor voltunk együtt? Lehet...

Jókor voltunk együtt? Lehet ebből még baba? Már egy kissé kezdem feladni. A hasam menzisen fájdogál pedig elvileg pé környékén vagyok. A cickóim is kissé duzzadtabbak.

Figyelt kérdés
Sajna rendszertelen a ciklusom,33-36 nap körül szokott megjönni. A 19 és 20. nap is voltunk együtt de csak megszakítás lett belőle mert annyira kifáradtunk hogy a férjem nem tudott már a végéig elmenni. Ma vagyok a 23. napon. Ha ma is együtt leszünk akkor még összejöhet a baba?
2008. nov. 5. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ma van a peteérésed napja, akkor minden esély megvan rá! De azt mondjak jobb peteéérés után 1-2 nappal is akciózni, sőt előtte is 1-2 napot, abbol is sikerülhet! Én is most egy cipőben vagyok, nekem csak a melleim fájnak de nagyon! Tegnap fájdolgált a hasam is! Hát reméynkedjünk!
2008. nov. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod! Nagyon szorítok mindkettőnknek! Ma is rágyúrúnk és még pár napig, aztán amikor jól esik. De most főleg. Remélem összejön! Nekem hétfőn a hőm leesett 36.5-re előtte 36.8 volt, most meg két napja 36.7. Remélem emelkedni fog! Te méred a hődet?
2008. nov. 5. 15:14
 3/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok! A hőméréssel nem igen foglalkozok, nálam ilyenkor nem válik be., mert utóbbi 4-5 évben okt. és nov. körül mindig lázas szoktam lenni, és ezért is fölösleges! De most nem vagyok lázas, egyenlőre csak bizakodok a dologban! De furcsállom a mellfájást, pláne peteérés napjaiban, mert máskor a menzi előtt pár nap szokott fájni! De leheth. a hormonok bezavartak! :)Mióta probálkoztok baba ügyben? Hány éves vagy? Mikorra várod a menzid?
2008. nov. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!Én ha a te helyedben lennék,mindennap szeretkeznék.Ahogy írtad rendszertelen a ciklusod,így ez befolyásolja a peteérésed is.Akkor ha mindennap csináljátok,biztosan nem csúsztok le a peteérésről. :-)

Sok sikert!!!

2008. nov. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Már 7 hónapja próbálkozunk és 26 éves vagyok. Jó lenne ha már sikerülne... :(

De igyexünk sokat együttlenni :)

2008. nov. 5. 16:14
 6/7 Grófházy ***** válasza:
az nem jó,ha minden nap szeretkeztek.a számított peteérés előtt 2 nappal kell,így már a kiskatonák várják a petesejtet.A spermák megfelelő közegben(hüvely -méh)72 órán át élet ,-és megtermékenyítőképesek.aztán 2 nap szünet,hogy megfelelő minőségű sperma terhelődhessen,és akkor jöhet megint egy jó kis szex.megint szünet és újra.Így biztosan elcsíphetik a spermácskák a te kis"kóborpetédet".Ja és esti borozás vagy egy finom pezsi felszabadultabbá tesz,és nem gondoltok rá,hogy mi célból csináljátok,csak az öröm és élvezet marad.Nagyon fontos.
2008. nov. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Grófházy ***** válasza:
uccsó vagyok megint:A peteérés napja a köv.mensi első napjától visszaszámított 14.nap,mivel a luteális fázis mindig 14 nap!ez tény.nekem ez alapján elsőre sikerült,mert tényleg akkor volt.Leellenőriztem különféle tesztekkel,UH-val.
2008. nov. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!